Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki öngyilkosságon töri a fejét azért, mert nem sikerült az egyetem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 00:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Ertheto.
2016. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Felesleges hiszti.


Minden évben van egy csomó ember aki nem kerül be, nem oda kerül ahova akart, nem dől ettől össze a világ.


Nekem is voltak ismerőseim akiket nem vettek fel, elmentek egy "gyengébb" egyetemre, és feleannyi idő alatt megcsinálták mint én. Azaz hogy én be sem fejeztem mert félbehagytam és most ugyanott állunk, semmivel nem vagyok előrébb azzal hogy engem anno felvettek.

2016. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
akiről tudod hogy öngyilkos akar lenni az mind kamu
2016. dec. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó: Olvas már utána az öngyilkossá pszichológiájának.

Aki kimondott vagy burkolt jeleken keresztül közli hogy öngyilkos szándékai vannak,az az utolsó előtti fázisban van.

Nem is olyan rég volt lehozva hírként valami fiatal esete aki bizonyította az ismerőseinek hogy ő nem hazudott amikor azt mondta öngyilkos lesz.

A hozzád hasonló korlátoltak miatt történik a legtöbb eset.

2016. dec. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Aki ennyire hülye, az inkább ne is menjen egyetemre.
2016. dec. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Köszönöm!!! :D Már vártam a kis drága 0%-omat. Amióta 40% alá kerültem ez már megszokott. Pedig ugyanolyan ember vagyok és ugyanolyan válaszokat adok mint anno 70% vagy 80%-osan, de tudjátok mindig a csomagolás a lényeg. Ördögi körbe keveredtem, de sebaj, imádlak titeket, általatok még inkább megismerhetem az emberi gondolkodás félelmetes egyszerűségét.
2016. dec. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
És igen aki annyira hülye hogy egy ilyen miatt megölné magát, karrierben méri az emberi létét az eléggé szegényes világú lehet. Pontozzatok. A nem hasznosra izgulok!
2016. dec. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Az itteni emberek egyébként egy volt tanárom emlékeztetnek, akinek soha semmi nem volt jó, egy elmebeteg szadista állat volt, mindenben meglátta a hibát és magát hitte a megtestesült tökéletességnek.
2016. dec. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy valószínűleg még ezer probléma van az életében, mert ez önmagában nagyon kevés az ilyen gondolatokhoz. Más véleményem nincs. Vannak akik nagy bajba kerülnek az életükben és idáig süllyednek.
2016. dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Azt, hogy külső segítségre van szüksége, mert az életében a legkisebb gond az lehet, hogy nem sikerült az egyetem (hogy a felvételi vagy a diploma az ugye ebből nem derült ki).

Én valami egyéb, sokkal komolyabb gondra utaló lelki problémára gondolnék.

2016. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!