Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor keltel reggel és mi a...

Mikor keltel reggel és mi a reggeli teendő?

Figyelt kérdés
Suliba vagy melóba mentek? Párotokkal együtt keltek? Gyalog vagy autóval indultok útnak? Hány évesek vagytok? Mindent tudni akarok :D
2016. dec. 6. 10:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*keltek bocsi elírtam:/
2016. dec. 6. 10:57
 2/13 anonim ***** válasza:
6kor keltem és Mikulást osztottam ithon majd megleptem az alvó párom is vele.:)
2016. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tìzkor. Kimentem pössenteni a brunyáldába, aztán fogmosás, arcmosás, borotva. Aztán mèrlegelès, mára megint -1 Kg szóval már hat kilòt adtam le egy hèt alatt úgy, hogy mèg csaltam is kicsit. Ez több mint amit vártam. Aztán magamhoz vettem a rozskenyeret ès a paprikát, irány a net. Hát itt vagyok. Mindjart megyek a boltba egy Kinder Maxi-ert amit egesz napra beosztok mint edesseg.
2016. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
8 körül ébredtem, kivertem, zuhanyoztam, azt' azóta lustálkodom az ágyban és gyékázok. :D
2016. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felkeltem, cigi, kv, wc. Mire végeztem, párom is felébredt, jó reggeltpuszi, ölelés. Dumáltunk kicsit, közben öltözködés/fogmosás/készülődés, kajacsomagolás, macskaetetés. Indulás melóba, gyalog/busszal. Már melóban vagyok. Párom délutános, mostanában indul kocsival.
2016. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

8 körül keltem (egyedül), bemüzliztem, megettem mellé a szokásos vitamint.

Orvoshoz megyek, busszal és gyalog.

2016. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5:20-kor keltett párom kávéval, mert ő akkor indult munkába kocsival, és ha nem kelt fel, sajnos nincs az az ébresztő, ami felkeltene engem.

Kávé, cigi, zuhany, 7-kor keltettem a lányom, örömmel nyugtazta, hogy a Mikulás megitta a tejet az ablakból, és hozott neki ajándékot. :)))

1/2 8-kor indultunk suliba gyalog (10 perc), hazajöttem, takarítottam miegyebek, neteztem.

Főzni ma nem kell (sajnos!!!), este kacsát sütöttem, párom 2 körül jön, akkor eszünk együtt.

Nem dolgozom, itthon vagyok.

2016. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

08:46 volt, hogy megriasztott a telefon (közölte, hogy a hasamra süt a nap, és a fontosabb híreket).

Egyedül keltem, sem suliba, sem melóba nem megyek, ha bárhova útnak indulok (de nincs tervben ilyesmi), akkor gyalog vagy tömegközlekedve, és ha még többet akarsz tudni, akkor kérdezz.

2016. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5.55-kor keltem, a párom után 5 perccel. Összekészülődtem, fél 7-kor ébresztettem a fiam, 7 után elindultunk oviba, 7.18-kor nyugáztam, hogy lekéstem a 7.15-ös buszt :D felültem egy másikra, lementem vele 7.25-re a vasútállomásra, ott állszáltam a 7.30-kor indulóra, ott átszálltam a 7.40-kor indulóra, azzal kijöttem a céghez, és most itt vagyok.
2016. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

#9


Munkaidőben irogat? Ebből bizony fizetésmegvonás lesz. Pedig már pont ki akartam írni a prémiumot...

2016. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!