Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Visszaszerezhetem" valahogyan?

"Visszaszerezhetem" valahogyan?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal elkezdtem beszélni még tavaly nyáron.. Sajnos csak face-n.. akkor jókat beszéltünk, aztán kezdett úgy tűnni, hogy megunt, gondolom azért, mert csak face-n írtam, viszonylag sokat, élőben meg nem is beszéltem vele.. Azóta szinte már nem is beszélek vele, viszont nagyon bejön, és szeretnék vele megint jóban lenni.. Gondolkoztam, hogy elhívom valahova. Szerintetek mit tegyek?

2016. dec. 7. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
írd le neki hogy szeretnél vele jobban megismerkedni és szívesen beszélgetnél vele élőben is, persze csak ha ő is szeretné
2016. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem az volt a "baj" hogy csak fbn beszétél vele.

ha szeretnéd jobban megismerni akkor menj oda hozzá és úgy beszéljetek. és igen jó ötlet ha elhívnád valahova:)biztos örülne neki:))

2016. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!