Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor sírtál utoljára? Mi...

Mikor sírtál utoljára? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem olyan régen. Gyengéd érzelmek egy lány felé. De pozitív értelemben.
2016. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
2 hete, mert olyan iszonyú migrénem volt, hogy már nem bírtam elviselni. Van egyetlen gyógyszerem, ami hatni szokott. Akkor már 4 napja fájt a fejem, egy komoly megmérettetésem volt reggel, amit sikerrel vettem, de aztán mondtam a főnöknek, hogy nagyon rosszul vagyok (ő is egyből látta) és hogy muszáj hazamennem. Megkérdezte, hogy elfogyott a gyógyszerem, mondtam hogy már az sem segít és ezzel a mondattal el is csuklott a hangom. Akkor jött ki az, hogy 26 éves vagyok és nem hiszem el, hogy ilyen fájdalommal kell együtt élnem és ezért nem tudok maximális teljesítményt nyújtani..stb. Hazamentem bevettem még egy gyógyszert, ami semmit nem használt bebújtam az ágyba és álomba sírtam magam.
2016. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
A héten két este is; azok miatt, akiket elveszítettem.
2016. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én most.

Hátbatámadott a legjobb barátom.

2016. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hőőő, talán 15 éve. Azt hiszem, nagyapámat örököltem, rajta akkor lehetett észrevenni, amikor sírt, hogy kicsit mintha köhögött volna.

De felnőttként megtanultam, hogy van ám könnyek nélküli sírás is!

2016. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__82872..


Ma. A kérdésem alatti leírásban ott az ok.

2016. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Ritkán sírok, volt, hogy évek teltek el sírások között. De nem olyan rég volt az utolsó, május/június körül, egy lány miatt. Kezdeményezett nálam, megszerettem, majd hátat fordított, nem adott esélyt. Még talán ma is érzek valamicskét iránta, de mindegy, nem tudok már sírni miatta. Ezelőtt a sírás előtt 1 éve pont, azelőtt pedig évek teltek el. Ritka nálam.

20F

2016. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6# :(
2016. dec. 10. 22:19
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Egy hete. Kudarcot vallottam egy nagyon fontos dologban, de csak emiatt még nem sírtam volna. Viszont a főnököm megkérdezte, mi volt az oka annak, hogy nem sikerült, és egyrészt meghatott az, hogy gondot okoztam neki azzal, hogy nem tudtam megcsinálni egy feladatot, ő mégis empatikus volt velem, másrészt nem tudom azóta sem, miért nem sikerült, és ez nagyon dühít. Én pedig nem akkor szoktam sírni, ha szomorú vagyok, hanem a düh jön ki belőlem így.
2016. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon régen.

Akkor valószínűleg azért sírtam, mert ha nagyon dühös vagyok vissza kell fognom magam, és ilyenkor könnyezek.

2016. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!