Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? 😪

Mit csinaljak? 😪

Figyelt kérdés
Még aalegjobbbarátnőmmel irtunk a telfonomrol sms-t bongonak. De az emeltdijas a mamam most kapta meg a telefonszámlákat (mivel egy flottába tartozunk vagy mibe) és megkérdezte, hogy mik ezek az sms-ek én meg azt mondtam hogy nem tudom mert nagyon leszidott volna ha megtudja az igazsagot én meg azt mondtam hogy lehet hogy amikor valakinek oda adtam a telfonom akkor törtent és kitörölte az üzeneteket. De ez persze nem lehet igy mert akkor képesek bemenni a szüleim az osztalyba és kikérdezni hogy ki volt. Vagy reklamálnak a vodafonak hogy ez nem is tortént meg akkor meg kiderűl hogy de. Nem tudom mit csinaljak és nagyon rossz érzés. Kérlek segitsetek!😭😭

2016. dec. 12. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi az a bongo?


Amúgy meg valld be. Leszid. Na bumm, legalább tanulsz belőle.

2016. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"mivel egy flottába tartozunk"


Legközelebb a neten kalózkodj, annak ugyanannyi a költsége, bármennyit használod!


(De tényleg, mi az a bongo?)

2016. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Undoritó, hogy a gyerekeket mivel hülyítik... mondd el anyukádnak,bánd meg és fogadd el a büntit. Legközelebb meg ne csinálj ilyen ostobaságot.
2016. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#1,#2: a bongo egy 'majom', akinek telefonon keresztül küldesz egy 500ft-os sms-t-a neveddel és lakcímeddel (város), esetleg egy kérdéssel együtt- és ő ír neked egy választ, amiben barátaid, családtagjaid neve is szerepel. Persze ezt az üzenetet úgy küldi, hogy 'ő még tud valamit', tehát + 500ft és 'megmondja'.
2016. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2016. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bongo tudja, hogy hülyegyerek vagy.
2016. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj hat mit csinalj? Valld be. :) Nyugi majd elfelejtik
2016. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaa, te szemetelted itt tele naponta az oldalt a bongós kérdéseiddel? Hát ezt akartad, megkaptad. Mondjuk mi előre szóltunk, szóval akár nekünk is küldhetsz pár százast, ne csak a majmot tartsd jól a mamád kis nyugdíjából.
2016. dec. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te hogy tettél smile-t a kérdés után?
2016. dec. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kiderűlt hogy mikor lett kuldve az sms és mivel amkor bongoztam akkor a baratnőmnél voltam és azaz idopont vasarnapi szóval masnap suli és akkor nem aludhattam a bartnőmnél és így meg fogalmam sincs hogy mi lehet az. Most előszőr írok kérdést szóval azt felejtsétek el hogy teleszemetelem bongos kérdésekkel. Utolso pdeig telofannal írtam ki ezért tudtam
2016. dec. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!