Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes emiatt...

Szerintetek érdemes emiatt halasztani fősulin utolsó félév előtt?

Figyelt kérdés
Következő félévben elméletileg le fogok diplomázni, de úgy érzem nem igazán tartok jó irányba. Még nem volt párkapcsolatom, nem beszélek olyan jól semmilyen idegen nyelven, úgy érzem 0 élettapasztalatom van. Mit gondoltak arról, jó ötlet-e kihagyni 1 vagy 2 félévet azért, hogy tapasztalatokat szerezzek, rájöjjek ki vagyok és mit is akarok igazából, rálátásom legyen a világra, megtanuljak legalább angolul vagy szerintetek mindez ráér suli után? Nem érdemes ezek miatt halasztani? Utána folytatnám, befejezném a tanulmányaimat. Egyébként lassan 23 éves leszek.
2016. dec. 13. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb addig míg "benne vagy" utána nagyon nehéz lesz visszamenni, illetve még ennyi idő alatt is rengeteget lehet felejteni.
2016. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem halasztanék. Első a végzettség nekem. Vagy mit akarnál? Erasmus esetleg, amiért halasztanék.
2016. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van, jobb ha minél előbb befejezem :)

Köszi :)

2016. dec. 13. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
És ki fog eltartatni közben? Kinek a pénzén fogsz utazgatni? Anyukád szakadjon bele a túlórákba, hogy te kényelmesen, munka és tanulás nélkül élősködhess egypár félévig, vagy ezt a részét hogyan gondoltad?
2016. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de miből gondolod, hogy pl. egy külföldi ösztöndíj nem támogatott? Nekem csak a biztosítást kellett kifizetnem. Nem kell bunkóskodni azonnal.
2016. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Fuh, te mit érzékenykedsz, nem neked írtam, hanem a kérdezőnek, aki nem ösztöndíjról, hanem lazulásról kérdezett. Relax, 73% :)
2016. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges halasztani.


Valószínűleg nem az alatt a fél év alatt fogsz rájönni hogy "ki vagy". Egyszerűbb lediplomázni aztán még mindig ott marad az egész életed arra, hogy kitaláld mit is akarsz az élettől.

2016. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ma 18:23 Azért írtam azt, mert én kérdeztem, hogy a félév halasztást pl. egy Erasmussal töltené? De egyébként sem gondolom, hogy közöd lenne hozzá, ki tartja el. Ha most nem diákmelózik, akkor ugyanúgy a szülei tartják, nem? Szóval azt hiszem itt nem a pénz a gond.
2016. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!