Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cameron Monaghan szokott neha...

Cameron Monaghan szokott neha valaszolni, kommentelni a rajongoinak? Hogyan tudnam elerni, hogy eszrevegyen?

Figyelt kérdés
Tudjatok o eletem szerelme es ezt most kicsot bonyolult es hosszu lenne leirni ezert csak ennyi mondok. Tudom platoi de nekem megis fontos, igy 3ev utan ennyi problema utan ami mostanaban tortent velem csak o tenne boldogga. Nagyon sok hiresseg valaszol a rajongoinak ezert se tartom lehetetlennek, csak hat tanacsot szeretnek kerni.

2016. dec. 15. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

szerinted erre milyen tanácsot lehet adni? :D

táncolj csárdást az ebédlőasztalán :D

2016. dec. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ma óvoda után, ülj be apuci kocsijába és kérd meg, hogy vigyen el a sztárocskádhoz.

Esetleg öleld meg a plüssmacidat és képzeld, hogy ő az.

A harmadik lehetőség, hogy nem ragadsz meg egy ötéves értelmi szintjén.

2016. dec. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rajongó levelet írhatsz neki, de ugye tudod, hogy arra nem biztos, hogy ő válaszol.

Meg persze elfoglalt ember, ezer dolga van.

Inkább nézd meg újra a filmjeit és sorozatait.

Azt, hogy észrevegyen, kb. sehogy.


Nézd januárban a Gotham-et! Cameron vissza fog térni, mint Jerome!!!

2016. dec. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jolvan az elso ket valaszara nem is reagalok, eleg csak annyi, hogy szanalmas. Utolso legalabb normalis volt❤ Tenyleg nem tudom miert kell hulyenek nezni, szerintem mindenkinek van egy platoi szerelme. Azert nem gondolom lehetetlennek, hogy irjon valamit mert lattam par lanynal, hogy kommentelt par hiresseg nekik nem egyszer. Nekem meg az is megfelelne ha az embere irna o neveben ugyos elhitetnem magammal hogy eletem irt. Amugy igen legszivesebben beulnek apuci kocsijaba ha lenne apam es elutaznek amerikaba ha lenne penzunk es megkeresnem ot, de ezt nem tehetem meg,szerintem ez ertheto.
2016. dec. 16. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kovetem ezt a szineszt sehol, de neha elofordul, hogy a hiressegek kommentelnek/valaszolnak stb. Cameron még fiatal, ezert lehet rá esély végülis. De ehhez kitartonak kell lenni. Ha van Instad vagy Twittered, szolj hozza sokat azokhoz amiket megoszt, irj neki uzenetet stb. Neha vagy hogy raneznek ezekre es valaszolnak 1-2 jó fej/aranyos hozzaszolasra/uzenetre. Én Tom Hollandot kedvelem nagyon, ő pl kovet 1-2 nagyobb fanoldalt is Instagramon es neha 1-1 kommentet is ir. Lehet hogy Cameron is :)

A rajongoi levelekkel az a baj, hogy azok már rég nem az adott hiresseghez futnak be, hanem van egy alkalmazottjuk aki odavág neked egy elore alairt kepet vagy valamit es elpostazza. Igazi rendes valaszlevelet amit ő ir, még egy pár sort se fogsz kapni, nem akarlak elkeseriteni :/ Egyszoval ezeken az internetes feluleteken erdemes probalkoznod, es hatha... :)

Amugy ahogy kiveszem az irasodbol még fiatalabb vagy, de ha nem, szerintem akkor sincs semmi baj azzal ha valaki nagyon rajong egy hiressegert. Ez nem azt jelenti hogy az illetonek nincs elete vagy hogy elutasitana egy "igazi" sracot mert a hires hapsira var :D

Sok sikert :)

20/N

2017. dec. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, lett azóta már valami fejlemény? Elmúlt a rajongásod? :)
2021. febr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, mi lett végül?
2021. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!