Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történne ha karácsony...

Mi történne ha karácsony előtt lennék öngyilkos?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom azt a lelki terrort amit itthon kapok, egyszerűen nincs kedvem élni, én legszívesebben csak meg szeretnék halni.
2016. dec. 17. 12:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
Jézusom, mi a baj ? Légyszíves írd le hátha tudunk segíteni.
2016. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ordibálnak velem, semmibe vesznek, szidnak, sértegetnek.
2016. dec. 17. 12:57
 13/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nincsen rokonod, ismerősöd akihez elköltözhetnél? Én a helyedben nem lennék öngyilkos. Összeszednék annyi pénzt amennyit tudnék és elutaznék valahova a tengerpartra vagy ilyesmi.
2016. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Elmúltam 20, de az egyetem mellett nem tudom egyedül eltartani magam albérletben. :(
2016. dec. 17. 13:06
 16/24 anonim ***** válasza:
Akkor végezd el az egyetemet, keress egy munkát és feléjük se nézz.
2016. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Merre laksz, hol tanulsz?
2016. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Bács megyében lakom, azt nem írnám le, hogy hol tanulok.
2016. dec. 17. 13:16
 19/24 anonim ***** válasza:
78%
Csak az járjon a fejedbe, hogy azért valamennyire már a magad ura vagy, és nem befolyásolhatnak túlságosan. Ha már leéltél velük 20 évet, nehogy most akarj öngyilkos lenni, mikor már Férfi/Nő vagy.
2016. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia!

21 vagyok, túléltem azt, amit te is, és most csodás életem van. Van egy munkahelyem, amit szeretek, és ahol megbecsülnek, egyetemre járok, gyakorlatilag szenvedélyem az a szak, amit csinálok, és vannak ott barátaim is. Kollégiumban lakom, és hihetetlen jó érzés olyan emberekkel élni, akik tiszteletben tartják a kéréseidet, törődnek veled...

Nem volt egyszerű, főleg azért, mert az emberek csak a fizikai bántalmazást veszik komolyan, a lelkit sosem. Én mindkettőt kaptam egyszerre, és, mivel van viszonyítási alapom, elmondhatom, hogy a szavak jobban fájnak, mint a pofonok. De most nagyon boldog vagyok, és örülök neki, hogy élek!

Várd ki te is, nem halhatsz meg úgy, hogy nem tapasztaltad meg legalább egyszer, milyen az, amikor boldog vagy.

És a karácsonyi ajándékaidat se kapnád meg :P

2016. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!