Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak, mit lestek?

Fiúk/Férfiak, mit lestek?

Figyelt kérdés

Bocs, ez a kérdés jó hülyére sikerült, de a lényeg tényleg ez: mit néztek az utcán? Én se szép, se túl csúnya sem vagyok, hogy nézni kelljen. Túlsúlyom is van. Ja, és olyan nagyon fiatal sem vagyok már.

Nem zavaró, csak fura. Volt már, hogy konkrétan a frász jött rám, hogy fogkrém vagy valami van az arcomon, úgy belebámultak a képembe.

Oké, konkrétan biztos nem Ti jöttök szembe velem az utcán:), de miért néztek meg annyira kivétel nélkül minden nőt?



2016. dec. 17. 23:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, és nem a nyálcsorgató kukamatyikról van szó, hanem normális kinézetű férfiakról.
2016. dec. 17. 23:10
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Velem is ez van! Pedig én is túlsúlyos vagyok, de annyira nem, hogy bámulnivaló legyen. Nagyon fura.


Utána én is mindig tapogatom a fejem meg a hajam, hogy valami van rajta.


Mondjuk engem félelmetesen is szoktak nézni, mindig gondolom, hogy na, Buffalo Bill megtalálta a következő áldozatát.

2016. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, ha extra kövér, vagy torz lennék, megérteném a nézést. Vagy ha szép. De egyik se vagyok.
2016. dec. 17. 23:21
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

"Fiúk/Férfiak, mit lestek?"


:DDDDDDD

2016. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Ez már annyira agyoncsépelt téma.. Annyira magától értetődő, hogy megnézem ki jön velem szemben az utcán. Hogy lássam egyáltalán a tekintetét, vagy hogy nem a telefonját nyomogatja-e és egyáltalán tudjam hogy merre térjek ki előle hogy ne botoljak belé.


Vagy hogy nem egy jó ismerősöm jön velem szemben, aztán pedig én leszek a bunkó hogy rá se nézek. Esetleg ha tovább bámul lehet hogy ismerős voltál neki? Ez nem lehetséges? Nem a térdén kúszva közeledett feléd a kezed kérve. Vagy készített rólad aktképet az utcán.


Mikor bemész egy boltba / étterembe nem néz meg az eladó / pincér? Ha megnéz akkor honnan tudod, hogy nem azon okból amilyenből az utcán lévő ember? Egyszerűen csak felméri az elé toppanó ember mibenlétét, ahogyan a bolti eladó, hogy nem egy tolvaj jött be éppen vagy fegyveres rabló. Esetleg egy idegen aki elvágja a torkom azon nyomban.


Én például az embereknek a lábát nézem, pontosabban a lábfejét. Azért hogy lássam merre akar elindulni, így a leginkább eltudok térni az útjából (ez főleg bevásárlóközpontokban igaz). De valakinek már az is baj, hogy ha nem néznek rá az utcán hanem kerül a tekintetét... A mai kor problémái?: Hova nézzen az ember.

2016. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A probléma mélyebben szánt, mint gondoltam.

Egyébként érdekes, amit írsz.

Nekem ez az arcbabámulás azért fura, mert én nem szoktam.

2016. dec. 17. 23:30
 7/17 anonim ***** válasza:
7%
:D
2016. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is bámulják az arcom.Nők/férfiak fiatalok/idősek egyaránt.Pedig átlagosnak érzem magam.

19/L

2016. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

A "fura, mert én nem szoktam" jellegű mondatok alapvetően hibás feltételezésből indul ki. Nem vetítheted le másokra a saját szokásaid / értékrended.


Van akinek teljesen hétköznapi a másik meggyalázása, megbántása.


"de miért néztek meg annyira kivétel nélkül minden nőt?"


Tulajdonképpen erről sem lehet semmi fogalmad sem. Nem tudhatod, hogy az adott személy aki téged megbámult az sportszerűen űzi ezt a tevékenységet, esetleg csak egy ismerős arcot látott benned. Vagy valamilyen furcsaságot látott meg benned. Ami nem feltétlenül jelent rosszat.


Például ha megpihen a szemem a távolban, majd közelre kell fókuszálnom hirtelen én is félrenézhetek valamit teljesen. És tovább kell az anomálián tartanom a szemem, hogy azonosítsam meglepettségemben, hogy mit is néztem félre, és hogy miért.


De te is megbámulhatsz valamit úgy, hogy észre sem veszed, hogy ezt teszed. Esetleg te diszkrétebben csinálod, mint a legtöbb ember. Pl.: egy magában motyogó idős ember elbotorkál melletted, te pedig tovább tartod rajta a tekinteted, mikor már háttal van neked.

2016. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés kész röhej, de annyira sz@r napom volt, feldobtam vele saját magam.

Bocs, gyakorikérdések.

2016. dec. 17. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!