Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az unokatestvérem skinhead...

Az unokatestvérem skinhead szeretne lenni. Hogyan beszéljük le erről?

Figyelt kérdés

Gondoltam ebbe a kategóriába teszem a kérdést.


Nos a helyzet, hogy van egy unokatestvérem aki 16 éves.

Az a helyzet, hogy mostanában eléggé elkezdett szimpatizálni a nácizmussal és sok skinhead barátja van, nem az iskolájában.


Velünk is megosztotta ezt és azt mondta, hogy nem sokára ő is skinhead akar lenni. A szülei próbálták lebeszélni de hiába nem hallgatott rájuk.

Eléggé rasszista már most is, gyakran szidja a zsidókat, migránsokat, cigányokat.


A skinhead barátai nem az iskolájába járnak de az osztálytársai is azt mondták, hogy nyugodtan legyen skinhead, még támogatják is ebben.


Az a helyzet, hogy kedvelem és szeretném lebeszélni arról, hogy náci, skinhead legyen.

Mit tanácsoltok mit tegyek? Hogyan győzzem meg, hogy rossz az az út amin jár?



2016. dec. 19. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem mutass olyan magyarországon készült videókat neki, amin ilyeneket vernek szét és magyarázd el, hogy ha bajba kerül (márpedig fog), akkor sosem talál majd az előélete miatt rendes munkát
2016. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Miért akarod lebeszélni?
2016. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Mutasd meg neki a nácik elképzelését az undermentch-ről(kis segítség egy az egyben skinhead van rajta).


Az dicséretes ha rasszista, de miért a legalsó rétegbe akar tartozni

2016. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Észérvekkel kell elmagyaráznod, hogy amiket gondol a skinhead barátaival az helytelen. Az a baj, hogy nem biztos, hogy hallgat majd rád, és megcsinál egy-két hülyeséget, mire benő a feje lágya.
2016. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
34%
Miért szeretnéd lebeszélni? Ha ő skinhead szeretne lenni hát legyen. Attól, hogy nem az ő elvén vagytok attól még támogatni kell. Ő attól még nem lesz olyan amilyen ti ugyanolyan ember marad. Az én testvérem is skinhead és én még ugyanúgy szeretem és támogatom mindenben. Nem kell elítélni senkit az elvei miatt. Ő már akármit csinálsz az unokatestvéred marad. És talán pár év múlva kinövi. De akkor is neked nem mindegy,hogy mi akar lenni. Ő az unokatestvéred és támogatnod kellene. Ehelyett le akarod beszélni róla. Nem értem az ilyen embereket mint te... Na nem tudom mikor írtad ezt a kérdést de én most válaszoltam rá.
2016. dec. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pont, hogy az ő érdekében akarom lebeszélni.

Én szeretném ha elfogadó lenne, nem pedig gyűlölködő náci.

A nácizmus egy borzalmas, népirtó eszme. Miért hagynám, hogy a rokonomat megfertőzze?


"Nem kell elítélni senkit az elvei miatt."


Érdekes, a skinheadek csak ezt csinálják. Elítélnek másokat faji hovatartozásuk, politikai nézetük miatt.


Erről igenis le kell beszélni. Az meg hülyeség, hogy ez csak lázadás és kinövi. Értelmes ember nem ezzel lázad. Aki fiatal korában skinhead azzal valami nincs rendben.

2016. dec. 21. 09:27
 7/13 anonim válasza:
64%
Miről beszélsz? Ha neki ez a stilus tetszik akkor hadd legyen! A mocskos antifákat kéne felakasztani nem a tesód!
2016. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2016. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2017. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Pont az elvei miatt acsarkodsz rá, nem tűnt fel? Lol, te ki liberáltagyú :D

Az a legnagyobb baj, hogy semmit sem tudsa világról, csak visszaböfögöd a torkodpn letuszkolt maszlagot, kritika nélkül!

2017. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!