Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apámat ma nagyon csúnyán...

Apámat ma nagyon csúnyán átverték. Eltudja ezeket kapni a rendőrség?

Figyelt kérdés
Ma felhívták apámat a szokásos szöveggel, hogy nyert x összeget. Felkell töltenie a megadott számra 10000 forintot és átveheti a nyereményt. Hát apám sajnos elhitte és lehúzzák 20 ezer forinttal. Azt mondta, hogy reggel bemegy a rendőrségre. Eltudják ezeket kapni? Vagy nincs rá túl sok esély?

2016. dec. 20. 20:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy ,,Eltudja ezeket kapni a rendőrség?", nem azt, hogy mi a véleményetek apámról. Nem értem miért nem lehet a feltett kérdésre válaszolni, és miért kell rosszindulatú megjegyzéseket, fűzni, olyan embere, akit nem is ismertek. Szerintem inkább az gáz, hogy 8ból 7 válasz nem is a kérdésre válaszol, hanem ítélkezik. Le lehet engem hurrogni, de akkor mondja el a szemebe is, véleményét, mert névtelenül, könnyű bármit is mondani. 😊
2016. dec. 23. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!