Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miért van ez a hülyeség?

Justordinaryboy kérdése:

Ez miért van ez a hülyeség?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha egybheteró pár az utcán szinte már ruhán keresztül dugnak az tök normális, de ha egy azonos nemű pár megfogja egymás kezét az meg már a heterok szerint "nem értem miért kell az arcunkba nyomni"

2016. dec. 24. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Elso eszrevetel, hogy a heterok pont hogy forditva gondoljak. "A melegek egy szal bikiniben meleg paraden felvonulgatnak, meg meleg buszkeseg napja, de ha en egy hivatalos forumon kijelentem, hogy en a noket szeretem, akkor rogton homofob vagyok." Amugy az altalad felvazolt esetben senki sem mondja, hogy normalis kozteren a szemeremserto magatartas, es a kezenfogva setalas csak a fiuktol furcsa meg Magyarorszagon is. Valamint meg hozzateszem, a heterok szexelnek, az termeszetes, es az emberi faj szaporodasahoz hozzatartozik, viszont egy meleg parnal... nos szoval egy biztos, hogy nem szaporodnak. (Az objektivizmushoz hozza tartozik, hogy en sem csak szaporodasbol szexelek.)
2016. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Az miért van az a hülyeség, hogy egy meleg párnak szabad majdnem pucéran vonaglani, de ha egy heteró pár kézenfoga megy az utcán, akkor már kikiabálják őket?
2016. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem normális nekem heteróként hányingerem van az ilyen pároktól mert nem tartozik a nyilvánosságra . Vannak ilyen hülyék engem speciel nem zavarna még ha csókoloznának sem nyilván ne dugjanak az utcán mert az gusztustalan heteró pároknál is.
2016. dec. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egyiket se kéne. Mindenkinek a magánügye mit csinál
2016. dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Én már ott tartok, hogy engem megy egyik se zavar. De azt sem heterónál, sem homónál nem tűröm el, hogy a gyerekem előtt magyarázkodni kelljen, hogy az egyiknek épp mije van a másikban. Ez otthonra tartozik.
2016. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez azért van, mert Magyarország egy borzalmasan konzervatív, szűk látókörű ország. Minden ami más, ami új, ami szokatlan az ő szempontjukból azt elítélik. Egyszerűen képtelenek fejlődni a korral, a homoszexualitás mindig jelen volt a világon, nehogy azt higgyétek, hogy ez manapság vált "divattá", de az embereknek a 21. században már igenis joga van felvállalni önmagát, a nemi identitását, és nem a provokációt kéne keresni abban, hogy egy meleg pár kézen fogva végig mer sétálni az utcán, de a tolerancia gondolom sokaknak új fogalom.

Szerintem elég elszomorító, hogy két ember, akik szívből szeretik egymást, nem érhetnek nyilvánosan a másikhoz, csak mert homoszexuálisok, és az nem elfogadott, meg kinézik őket. Ők miért ne élhetnének teljes életet, ugyanúgy, mint egy hetero pár?


Ráadásul ha már ennyire ragaszkodni akarunk a normákhoz, és a szaporodást vesszük, a mai karrierista, elszegényedett világban a legtöbb hetero pár sem teheti meg, hogy gyereket vállal, hiába lenne rá lehetőségük, innentől kezdve ugyanott tartunk. Amennyiben meg egy meleg párnak van rá kerete, akkor tud adoptálni, de gondolom most a sok földhözragadt ember felhördül magában, hogy mégis milyen élete lesz annak a gyereknek, két apával vagy anyával..hát elmondanám, hogy semmivel sem fog kevesebbet érni, és legalább az a gyerek megtanul toleránsan élni, ezzel megkönnyítve a saját és mások életét is.:)


Most le lehet szavazni nyugodtan, meg ellenezni is, de nekem ez a véleményem erről.

2016. dec. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem heteroként rém gusztustalan, és irritáló ha egy pár nyalja-falja egymást, vagy olyan hangosan cuppognak, hogy a fél villamoson hallatszik. Ez nem tartozik másra. Én az utcán csak igen ritkán csókolózok, leginkább búcsúzáskor, vagy ha nem látja senki, de ezekben az esetekben is csak finoman, és egyikünk keze se bóklászik a másik ruhája alatt...

A melegekkel is így vagyok, ha csak a szeretetüket mutatják ki, azzal semmi baj. Egyébként szerencsére azonos neműeket igen ritkán látok smárolni, lehet ők kulturáltabbak?

2016. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Őszintén, mint meleg, én nem tolerálom a pride-ot, és rengeteg hozzám hasonló van még ebben az országban. Tényleg a provokácuó magasiskolájának találom hogy amikor elméletileg az elfogadásról kéne hogy szoljon, sokszor megsértik másnak a hitét, kultúráját. A legtöbb meleg nem szeretné elhitetni hogy ez különleges, vagy hogy büszke lenne rá. Hiszen, hogy is lehetnénk arra büszkék amit már születésünkor megkapunk. Van külömbség meleg és meleg közt.
2016. dec. 25. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!