Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi újság? .

Mi újság? .

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mi a helyzet veletek. Mik történtek mostanában veletek? Merre tart az életetek? Mik a céljaitok? Miken szoktatok mostanában gondolkodni?

Kort is írjatok!


2016. dec. 26. 17:57
 1/6 piriiiii ***** válasza:
100%

Miért vagy rá kíváncsi?

Egy ilyet itt nem egyszerű leírni. :D

2016. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Elvagyok. Végre vége ennek az istenverte karácsonynak. Sajnos nálunk nagyon erőltetett,így senki sem szereti. Van még egy hét szabim úgyhogy most lesz egy kis lazulás barátokkal.


22l

2016. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt pár nap egész normálisan telt, Karácsonyhoz képest. Nem volt annyi vérszívás, mint tavaly, szerencsére.

Merre tart az életem?

Nemrég tűztem ki magam elé az életcélomat; szeretnék hajóskapitány lenni. A szüleim, és a testvéreim támogatnak, de van, aki nem. Azokat leszarom.

Illetve, célom, hogy kiadjak egy könyvet (amit már két hónapja írok, de csak részleteket, szóval majd felnőtt fejjel szeretném "újraírni", mikor már a mostaninál jobban megy az írás ).

Most is épp azt írom amúgy. Egy lánnyal most egy közös kis szösszenetet tervezünk, mert az egyik karakteremet nagyon szereti, és meg akarja ismertetni az ő karakterével. De ez hosszú.

Most éppen egész jól érzem magam, úgy összességében. Tavaly sírtam Karácsonykor, most kibírtam (bár közel álltam hozzá. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy lehet, hogy jövőre már kevesebben ünneplünk, mert mi van, ha az egyik nagyszülőm, vagy bárki meghal, stb..) nélküle.

13/L

2016. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jézusom, mennyiszer írtam le, hogy "most".. Bocsánat. :'D

Előző voltam.

2016. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
SOMOGYI HÍRLAP!!!4!
2016. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretek panaszkodni, szóval csak szűkszavúan: Barátnőmmel szakítottam, lesz egy nagy kiadásom, családi dolgok nincsenek rendben.

De a következő évet megakarom csinálni úgy, hogy fejlődhessek és büszkén fejezzem be! :)

24F

2016. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!