Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A patricia nev ciganyos?

A patricia nev ciganyos?

Figyelt kérdés
han
2016. dec. 28. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem
2016. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Szép név.
2016. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Birom az ilyen kérdéseket. Egyáltalán nem cigányos.
2016. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem az. Én egy cigány Patríciát ismertem csak. Amúgy engem is így hívnak. A cigányok az olyan neveket szeretik,amit jó cigányos hangsúllyal ki tudnak mondani. Például:Bianka,Vivien,Melissza,Klarissza, Vanessza, Larissza, Denissza,Imelda, Antónia,Bettina,stb..Onnan tudom,hogy amerre régen laktunk sok roma volt.
2017. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A Vivien és a Bettina miért lenne cigányos? :D

A Patrícia név sem az. Nekem az utóbbi időben nagyon megtetszett. Annyira különleges és szép :)

2018. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon sok Bettina és Vivien ciganylanyt ismerek
2018. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bettina vagyok, barátnőm Vivien, hugom Bianka, és messze kikérném magunknak, hogy ezeket a teljesen átlagos, VÁLLALHATÓ (!), hétköznapokban is gyakran szembejövő neveket te lecigányozd.


A Dzsennifer, Ibolya, Jessica, Vanessza na ezek már lehet, hogy cigányosak, de se.a Bettina, Se a Bianka, Se a.Vivien névvel életemben nem ismertem még tavolról sem romát, és hozzáteszem, nem vagyok már túl fiatal!


Apropó, Patricia is normalis magyar név.


Javaslom, hogy tájekozódj, mielőtt hülyét csinálsz.magadból!

2019. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!