Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit írnátok egy beteg kislánynak?

Mit írnátok egy beteg kislánynak?

Figyelt kérdés

Lehetőségem akadt egy nehéz körülmények között élő szívbeteg kislányt és családját támogatni. Sokkal nemtudom, de ami tőlem telik azt megteszem. Megrendítő, hogy az 5 éves kislány legfőbb vágya az asztalra nem csoki, vagy cukor, hanem rántott husi.

Hamarosan megműtik a lánykát, ha ezt lehetségesnek találják és én az adományozott tisztítószerek és élelmiszerek mellé szeretnék neki egy kártyát mellékelni bátorító szavakkal.

Tudtok e esetleg olyan idézetet, ami gyerektelen sarkall kitartásra, erőre, bátorságra a gyógyulás felé vezető rögös úton?



2016. dec. 30. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon szép dolog, hogy segítesz a kislányon és a családján! :)


Én egy cédulára azt írnám rá, hogy: "Légy erős, kitartás!" :) :)

2016. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Fel a fejjel, különben nem látod a csillagokat! :)
2016. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Semmi olyasmit, ami a betegségével kapcsolatos, hiszen pont az lenne a lényeg, hogy ne ez alapján definiálja magát.


Így olyasmit írnék, amit bármelyik másik, átlagos ötévesnek.

2016. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon kedves, hogy segítesz neki! :)

*Sose add fel, mert nem tudhatod, hogy mi fog történni!

*Mindig higgy valami csodálatos dologban, és akkor meg is fog történni!

*Ha sötét van, keresd a csillagokat, ha esik az eső, keresd a szivárványt.

*Bátrabb vagy, mint hiszed, erősebb, mint sejted, és okosabb, mint véled. - Micimackó

*Azok a dolgok tesznek egyedivé, amiben különbözök másoktól. - Micimackó

Innen kívánok neki gyógyulást és jó egészséget!

2016. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Továbbra is jobbulást kívánok a gyermeknek, azt viszont nem értem, mi avval a baj, ha a húsevés káros vonatkozásaira felhívja az ember a figyelmet...?

Nem elég, hogy szerencsétlen kislány beteg, még húsra is szoktatják... hol van itt a szólásszabadság? Mérgek elkerüléséről mondtam meglátást, ez is egy vélemény!


És állítom, hogy legalább annyira szívből gondolok a kislány gyógyulására, mint mások, akik szintén jobbulást kívánnak neki.


Ha nem a szüleinek, hanem a kislánynak üzenek, akkor azt, hogy játssz sokat, hamarosan meggyógyulsz, és ne higgy senkinek, aki azt mondja neked, hogy "nem gyógyulsz meg"; ha a doktorbácsi mondana ilyet neked, akkor se hidd el neki, mert a doktor bácsi se tud mindent.


Valamint kérje meg a szüleit, hogy legyenek jól, a lelkük is! Ez nagyon fontos!


Ezeket üzenem a kislánynak.


Elmagyarázom, miért üzenem ezt: vagy karmikus okokból mérgezést, vagy balesetet szenvedett a kislány, vagy pedig -és általánosságban ez a gyakoribb- az édesanyja (esetleg ha csak apa neveli: édesapja) lelki konfliktusa az oka, hogy a kislány beteg. Avagy is-is. Ha az anya megoldja a lelki konfliktusait és nem "kattog" azon, akkor a kislány meggyógyul, hiszen kb tíz éves korig átveszi az anyja (esetleg az apja) érzelmi konfliktusait a gyermek.


Tudományos vizsgálatok alátámasztják:

https://www.youtube.com/watch?v=Twl-z3h2-kw

2016. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt írnám rá: "A mosoly egyetlen görbe vonal, amely egyenesbe hoz mindent."

Nagyon örülök neki, hogy vannak még ilyen segítőkész emberek!

2016. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!