Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gaz hogy itthon vagyok megint?

Gaz hogy itthon vagyok megint?

Figyelt kérdés

4.-en maganjog vizsgam lesz es nagyon szarul allok es nagyon akarok jol teljesiteni es itthon maradtam tanulni. De olyan kis nyominak erzem magam mert ott kint durrogtatnak, szaktarsaim buliznak, legjobb baratnom bulizik, ismeroseim is es mindenki de en meg itthon vagyok es tanulok..

Nagyon nyomott vagyok emiatt. Most ez gaz? Igazabol este 10ig tervezem a tanulast aztan utana lerakom a konyvet.

Igazabol nem is lenne hova menni mert egyik baratnom messze lakik, a masik elment mashova unnepelni, egy fiu ismerosom beteg, szoval 10 utan sem tudnek elnezni sehova.

De megis szar. Van meg aki egyedul van?


20/L


2016. dec. 31. 18:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja igen.. tavaly is itthon voltam mert legjobb baratnom akkor is elment mashova bulizni.
2016. dec. 31. 18:49
 2/11 anonim ***** válasza:
van
2016. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal én közigeljárást és szociológiát fogok tanulni :D :D

Nagyon izgalmas lesz.

2016. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mégegy pacsi.. ha ez vigasztal töritételeket dolgozok ki érettségire, meg szerintem belefér még egy-két matekérettségi megoldása~ :D
2016. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez gáz :D De nem azért, mert egyedül vagy otthon és tanulsz, hanem mert azért érzed szarul magad, mert mások xy dolgot csinálnak te meg kimaradsz belőle. Egy dolgot ne azért csinálj, mert a többiek is, hanem azért mert élvezed vagy pedig akarod.

Nekem legalábbis totálisan úgy jön le, hogy azért érzed szarnak, mert "gáz", főleg, hogy mindenki más a környezetedben bulizik és társai.

Tanulj ha úgy esik s ne ezzel foglalkozz.


Lehet újnak fog hangzani, de IGEN, a szilveszter is csak egy újabb ünnep, aminek totál nincs jelentősége igazából, azonkívül, hogy egy jó alkalom bulizni, szórakozni és társai + szabadidő :D


De igazából semmi sem változik attól még, hogy egy új évbe lépünk. 2017 lesz. S ennyi. Az emberek persze tesznek fogadalmat, stb... De nagyrészét nem fogják úgyse betartani.

2016. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatban. 4.-én és 6.-án is vizsga. Még az ünnepek alatt is tanultam, de kicsi az esélye, hogy mindkettő meglesz.
2016. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ez vígasztal, én hajnali négyig dolgozom, valakinek a buszokat is vezetni kell, amivel a kedves bulizó tömeg utazik.
2016. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is itthon vagyok de csak azért mert utálom ezt a mocsok ünnepet...
2016. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én másodikán vizsgázom... Természetesen én is itthon vagyok, tanulok. Saját akaratomból persze. Egyáltalán nem érzem gáznak, most valahogy jól is esik. Szerintem ne tedd le 10-kor a könyvet, így legalább lesz értelme, hogy otthon maradtál!
2016. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Holnap reggel dolgozok. Nagyon agyaltam, hogy megyek és szétcsapom magam mint öreganyám a kutyaszrt strandpapuccsal, de úgy döntöttem kivételesen felelősségteljes felnőttet játszok és otthon maradok minden ösztönöm dacára. Egyre trébb ötletnek tűnik, de legalább van annyi piám, hogy háromszor berúgjak tőle, szal még megszopathatom magam holnapra, ha úgy adódik. úgy fog.
2016. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!