Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányoknak általában miért...

A lányoknak általában miért tetszik az, ha egy fiúnak gipszben van a lába vagy a keze?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 08:01
1 2
 1/11 Krukutyán Levente ***** válasza:
25%
Mert azt gondolják olyan gyorsan ujjazhatott egy lányt, hogy eltört a keze. S így omega szintű hímből rögtön kappa-kszi szintű, 7 danos maszturbátorrá lesz a szemükbe.
2017. jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem tetszésről van szó, csak a legtöbb lányban megszólal a sajnálkozó, védelmező ösztön.
2017. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Vagy csak oda lehet menni beszélgetni valakivel, és rögtön van téma.
2017. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam inkább kíváncsiság jelentkezik. Nyáron általában én is össze vissza vagyok foltozva és sebes mindenem de egy töréshez azért oda kell tenni magad. És általában érdekelni szokott hogy honnan szerezték az emberek a sebeiket
2017. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
1-es inkább ne erőltesd a poénkodást, nagyon nem megy.
2017. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányokból előtör az anyai ösztön. Vagy törött végtaggal sebezhetőbbnek, gyengébbnek látnak így készen állnak csapdába ejteni téged most hogy már nem tudsz védekezni..
2017. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de engem is vonz a dolog. :D
2017. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Teli lehet rajzolgatni meg írogatni, jó közelről, hogy ne csak a gipsz alatt viszkessen.
2017. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
felsős koromban nálunk is volt egy új fiú, akinek asszem törött volt a lába, vagy más miatt járt mankóval, már nem tudom, de olyan különleges volt a szemünkben, egyrészt ugye új volt, másrészt sánta, mindenki odáig volt érte.
2017. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Igazaból egyáltalán nem is érdekel a dolog.

Talán tini lányoknak tetszik,de egy bizonyos kor után nem emiatt fog tetszeni valaki.

2017. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!