Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szituációk vannak...

Milyen szituációk vannak amiben az ember önbizalma kifejlődhet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 03:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Sokan írták ezen az oldalon hogy olyan szinten nincs önbizalmuk, vagy nem volt régen hogy még a boltba lemenni is hatalmas megpróbáltatás volt számukra. Na igen, pl. onnan kiindulva ilyen önbizalmi szintet miként lehet elérni? Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=F0KuO4RPPL8
2017. jan. 6. 04:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármiben fejlődhet, ha sikerélményeid vannak. Ahhoz kell cél, és annak eléréséért tenni kell. Azaz nem lesz semmi csak úgy a semmiből.

Egy példa. Fogyni akar valaki. Ok. Van cél. 10kg minusz. Tesz érte. Sport, diéta. Elér -5 kg ot. Látja hogy ez megy, ezzel növeli az önbizalmát is és eléri a célt ha hisz magában tovbbra is.

2017. jan. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sulis koromba nem szerettem idegenekkel beszélgetni, nem is tudtam velük, mindig görcsöltem. Aztán elkezdtem a vaterán árulgatni, és akarva akaratlanul személyes átvételeknél muszáj voltam sok emberrel találkozni. Volt akivel le kellett állni beszélgetni is. Egy idő után már nem görcsöltem az ilyen találkozásokkor, megszoktam, és egyesekkel egész jól el is tudtam beszélgetni.
2017. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!