Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én nő létemre el szoktam ismerni, ha egy másik nő szép vagy legalábbis nagyon dekoratív, holott a férfiakat szeretem. Nyilván, ha a páromat kerülgetné az általam szépnek tartott hölgy, akkor féltékeny lennék, de úgy távolról :) elismerem, ha szép valaki vagy jó nő. Kíváncsiságból párszor kikértem mások véleményét olyan nőkről, akik egyszerűen nagyon szépek, dögösek voltak. S lám-lám a nők és a pasik is egyaránt leszólták őket. De ha csak egy átlagosan szép lányról kérdezem őket, akkor a férfiak és nők is az egekig ajnározzák őket. Sőt felruházzák őket mindjárt jó belső tulajdonságokkal is, noha nem is ismerik őket. Miért van ez?Mondom, férfiak és nők egyaránt így reagálnak. Ti mit gondoltok?
2017. jan. 6. 14:44
 1/3 anonim válasza:
Azt, hogy krónikus ízlésficamban szenvedsz.
2017. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pasik más szemmel nézik a nőket, mint ők egymást!

Két pasinak is más-más az ízlése, miért lenne egyforma nőnek és pasinak?

2017. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem már. Ha felkerül pl. erre az oldalra vagy másikra egy képe egy kiemelkedően szép nőről, akkor rengetegen negatívat írnak rá. Gebe, túl sok a smink, bamba a feje, stb.

Ha egy átlagos lányról kerül fel kép, akkor ő cuki, természetes. Lényegtelen, hogy ugyanolyan az alkata és ugyanannyi smink van rajta.

Nők részéről, gondolom az irigység miatt van ez. Férfiak részéről meg a lehetőség miatt.

2017. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!