Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen növénynek lenni?

Milyen növénynek lenni?

Figyelt kérdés
Sajnos a növényeket ugye nem tudom megkérdezni. Nagy növénykedvelők, van valami elképzelésetek?

2017. jan. 10. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha megfelelő mennyiségű vizet, levegőt és fényt kapok, akkor szép zöld vagyok, nyáron folyamatosan virágzok :) A gazdinak tetszik ez, szeretek neki örömet okozni :)


Viszont ha kevés vizet kapok vagy rossz helyre tesznek akkor hamar elhervadok. Dögöljenek meg az ilyen növénytartók. :(

4/fásszárú

2017. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző életemben nyárfa voltam. Belém vágott a villám 8 évesen . Derékba tört az életem majd feldaraboltak elloptak és eltüzeltek. Elég sz.r életem volt.
2017. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megyek megkérdezem az aszparáguszt. Ne menj sehova, máris jövök a válasszal.
2017. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, bazki, ne tudd meg! A gyökeremet csúf pondró rágja, a levelemet tetvek szívogatják, nyáron aszály gyötör, télen a fagyhalál fenyeget. De ez még semmi. Tegnap láttam egy nőivarú egyedet, mindössze fél méterre tőlem,de nem tudok odamenni hozzá! A méhek meg nagy svihákok...
2017. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul a kankutyák meg folyamatosan lehugyoznak.....
2017. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, moziba biztos nem mennek.Asszem.Mondjuk hülyén nézne ki a pálmán 3d-s szemüvegben.
2017. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hááá ijjjetet en nem tudhatttok

en csak egy gyökér vok

2017. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!