Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit nem lehet érteni a "bad...

Mit nem lehet érteni a "bad hair day" feliratú sapkámon?

Figyelt kérdés
Minden ember csodálkozva nézi folyamatosan és kérdezgetik, hogy bad hair day? Most komolyan ezen mit nem lehet érteni?

2017. jan. 13. 14:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Csak azt nézik, hogy mennyire gázak ezek a feliratos sapkák :)
2017. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy neked gáz, másnak nem...
2017. jan. 13. 14:46
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
De, mindenkinek az. Jópofaságnak szánt tucatsapka, haha.
2017. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Érdekes, én még senki se láttam ilyet.
2017. jan. 13. 14:53
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom nem tudnak angolul :)
2017. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Mert értelmetlen: rossz haj nap. ???? Ez mi? Random angol szavak egymás után, ezzel az erővel az is lehetne rajta hogy table snow dog. Kb ennyi értelme lenne. Csak ugye a normális ember feltételezi, hogy egy feliratnak van értelme. Ezért kérdezgetik. Te viszont csupán a szavak szintjén érted az angolt. Ezért is vagy felháborodva, hogy hogy mer más értelmet keresni benne. Magyarán szólva: unintelligens vagy más emberekhez képest.
2017. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Édes istenem. -.- Inkább nem is reagálok erre. Nevetséges vagy.
2017. jan. 13. 15:24
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
6-os, szerintem te vagy aki nem érti az angolt, csak legfeljebb általános iskolai szinten :D De hogy arról fogalmad nincs hogyan használják valójában, az biztos.
2017. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%

Elárulnád, hogy szerinted hogy kell érteni?

Nem kötekedésből de én sem értem, hogy miért az van leírva, hogy rossz haj nap. Érdekel, hogy szerinted mi az értelme..

2017. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

Már bocsánat, de az angol tudásod tényleg 0. Ennyi erővel már rég kigooglezhattad volna a bad hair day jelentését. De csak égesd magadat tovább az angol tudásoddal.


Szóval kedves kérdező, ahogy látod, az emberek többsége nem érti az angolt, ezért furcsa nekik a felirat.

2017. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!