Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy működik a lelkisegély-szo...

Hogy működik a lelkisegély-szolgálat felhívása?

Figyelt kérdés

Ha felhívom őket, be kell mondanom a nevem, meg hogy honnan telefonálok vagy csak annyit kell mondanom hogy mi a bajom vagy hogy történik?

Előre is köszönöm.



2017. jan. 15. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Hívd fel, kérdezd meg. Hozzá vannak szokva a roncs emberekhez, ez a munkájuk.

Ha nem vagy határozott nem fogja meglepni őket.

2017. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is ugyan így vagyok. Jó lenne felhívni, de tartok tőle hogy nevet vagy valamilyen "adatot" kérnek. Csak hogy szeretnék ismeretlenül beszélni.

Ha esetleg felhívnád elmondod hogy kellett e valami ilyesmi?

2017. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Névtelen, arctalan a dolog. Rokonom dolgozott egy ideig ilyen helyen és szakmai titoktartás kötelezte, de ennyit elárult. Szóval ne szarj be, hívd fel őket, semmi közük a nevedhez, címedhez, semmihez.
2017. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mit kell illetve lehet mondani? És hogyan fognak tudni segíteni?
2017. jan. 15. 22:55
 5/8 anonim válasza:
Szerintem csak mondd el hogy mit érzel. Ne aggódj. De ha inkább "levél"ben teljesen anonimen akarnád elmondani a bajod akkor, menj rá a lelkisegelyonline.hu ra
2017. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha gondolod írhatsz nekem. Egy cipőben járunk.
2017. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Látod, már most túlaggódod az egészet. Semmit sem KELL, minden ILLIK. Ha elküldöd az operátort a pcsába, az is, ha neked ettől könnyebb lesz. Ő azért van ott, hogy meghallgasson, és hidd el, nagyon jól ki van képezve és egészen más a rálátása a problémáidra, mint neked, így nagyon jókat is tud mondani.
2017. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell bemutatkozni csak azt mondasz el magadról amit akarsz. De ne várj semmilyen segítséget.Egyáltalán nincsenek kiképezve az ott dolgozók. Önkéntesek, nem szakemberek. Nekem nagyon rossz tapasztalalataim vannak. Párszor felhívtam a 116-123 számot de minden alkalommal nagyon csúnya arrogáns stílusban csak leszúrtak miért nekik panaszkodom. Menjek pszichológushoz. Ajánlani persze nem tudtak ingyenes pszochológust. Azt meg nem fogták fel, hogy nincs ilyen szolgáltatás tb alapon ahol élek, 10 ezer forintom meg nincs óranként magán pszichológusra. Mindenre ez a sablon válaszuk úgy, hogy még azzal sincsenek tisztában mi a különbség egy pszichológus és pszichiáter között és gőzük nincs róla, hogy milyen lehetőségek vannak országszerte ingyenes pszichológusi ellátásra. Sok helyen sajnos semmilyen.
2022. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!