Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti jártok osztálytalálkozókra?

Ti jártok osztálytalálkozókra?

Figyelt kérdés

Eljött a sokadik osztálytalálkozónk ideje.

Elég jó osztály volt, azt mondhatom, hogy senkivel nem ápoltam rossz kapcsolatot.

A körlevelekből tisztán látszik, hogy sokan nagy izgalommal várják a találkozót.

Én viszont nem érzem, hogy szeretnék elmenni. Kíváncsi vagyok, hogy kiből mi lett, de azt látom a Facebook-on.

Olyan műnek tűnik az, hogy sok év után összeüljek olyan emberekkel, akiket szinte már nem is ismerek, hiszen annyit változtunk mind.

Ti hogy vagytok ezzel?

Jártok találkozókra? Ha igen, rossz néven veszitek, ha néhány volt osztálytársatok nem megy el?


2017. jan. 18. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát neked jó volt...nekem nem, én nem is járok, volt pár ember, aki folyton cseszegetett, és mint kiderült nem változtak 10 év elmúltával sem, a facebook csoportban ugyanúgy próbáltak heccelni, úgyhogy inkább nem mentem el, nincsen felesleges körökre-stresszre szükségem.

Biztosan nem fognak megsértődni, ha nem mész el. De ha ennyire jóban voltatok, akkor én a helyedben elmennék.

2017. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalosakra "mindig" szakítok időt (eddig csak 2 volt), a nem hivatalosakra csak akkor megyek, ha nincs más dolgom, azért nem szervezem át a programjaimat.

Én nem látom a fészbukon, hogy kiből mi lett, hogy alakult az élete az évek alatt, pedig az osztálytársaim 90 százaléka fent van fészen.

2017. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nem mondom, hogy nagyon jóban voltunk, de nincs bajom senkivel. Viszont sajnálom a kevés szabadidőmet arra áldozni, hogy elutazom a helyszínre, majd pedig nyögve nyelős beszélgetéseket folytassak a volt osztálytársakkal.

Teljesen megértem, hogy te sem jársz találkozókra.

2017. jan. 18. 15:32
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%

Én sosem voltam. Nem volt túl jó osztályom, sokan cikiztek, a klikkek között kívülállónak számítottam, az osztályfőnököm is utált. Amúgy meg sem hívtak.

Egyébként nem bánom, nem is vagyok rájuk kíváncsi, nem ismerőseim a közösségi médián sem.

2017. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisebbre és az 5 évesre elmentem. Mostmár nem megyek a kisebbekre, de a 10 évesre fogok. Jól kijöttem az osztálytársaimmal, de nem mondanám, hogy hiányoznak. Sosem nyögvenyelős a találkozás senkivel, mert mindig feljönnek vicces történetek, nosztalgiázunk, elmeséljük kivel mi van, eszünk egy jót, de ennyi elég is és 5 évente bőven elég.
2017. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!