Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék naplót írni. Többi...

Szeretnék naplót írni. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Először is milyen füzetbe kéne szerintetek? Vegyek naplófüzetet vagy elég egy sima is ? Miről írjak ? És szeretném ha ez az enyém lenne... nem tudom szerintetek mit csinál egy szülő miután beleolvas egy gyerek naplójába ? Vagy olyat ne íjak ? Ha párkapcsolati dologról írok akkor a későbbiekben nem lehet hogy kellemetlenül érzem magam majd miatta ? Előre köszönöm mindenkinek !

2017. jan. 18. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Füzetbe, naplót, a XXI. században???
2017. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1: Nekem is van/volt. Elektronikus is, de hidd el, teljesen más érzés a saját 10-15 éves (vagy régebbi) kézírásodat lapozni, ami valóban úgy íródott, ahogy jött, mint egy digitális verziót, amibe bármikor belejavíthatsz, átírhatsz.


SIma füzet is jó, olyanom is van, de még jobb, ha veszel valami kemény fedelű, kötött füzetet.

2017. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ilyen önállótlan.

- Olyanba írd, amelyik kényelmesebb, és jobban tetszik. Gépbe is írhatod.

- A napló lényege, hogy bármiről írhatsz bele. Arról is, hogy kék az ég, meg arról, is, hogy kibe vagy szerelmes.

- Vannak külön naplók, amikhez van lakat és kulcs. A gépbe írt dokumentumokat levédheted jelszóval. Ha füzetbe írod, azt eldugod.

- Ha mégis beleolvasnak, akkor tudniuk kell, hogy az a te magánéleted, így nem kéne kellemetlenül érezned magad miatta.

2017. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent írj bele, úgy lesz érdekes visszaolvasni. Nálunk nem volt divat a kutakodás, mondjuk nem is szolgáltam rá semmivel, így simán az íróasztal fiókomban tartottam.
2017. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) már tudom is mit kell tennem :-) és itt sem vagyunk kutakodósak :O ha valaki ír még választ szívesen megnézem :-)
2017. jan. 18. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt ilyen görcsösen venni, csináld úgy, ahogy tetszik. Az a lényeg, hogy kiírd magadból a dolgokat.
2017. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!