Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor szoktatok megbámulni...

Mikor szoktatok megbámulni másokat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha. Bunkóság. Ja a videókban igen, de azok azért vannak.
2017. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor valami érdekeset látok bennük. Pl. nagyon szép egy lány, vagy különösen viselkedik valaki, vagy valakit meg akarok félemlíteni a nézésemmel.
2017. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Chaosix, képes lennél egy pszichopata sorozatgyilkost megfélemlíteni?
2017. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Ha valami érdekes rajtuk. Ez általában olyan dolog, amit ők észre sem vesznek, de én felfigyelek rá. Aztán megijednek, amikor észreveszik hogy bámulom őket.
2017. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te most kötözködni akarsz, vagy ezt komolyan kérdezted? (Remélem az előbbi, nem létezik hogy valaki ilyen butácska)

Persze hogy nem.

2017. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Poénból kérdeztem te :D

Bírlak ám

2017. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akin van valami feltűnő. Pl egy hosszú szőke haju magassarkus csinos csajt még én is megnézem pedig lány vagyok. Vagy aki feltűnően csúnya vagy úgy öltözködik. Szóval bármit ami az átlagtól eltér.
2017. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!