Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túlzott szégyenlősség?

Túlzott szégyenlősség?

Figyelt kérdés
Nemrégiben (újra) elkezdtem úszni járni. Úszás után a csoportból mindenki zuhanyzik én viszont nagyon szorongok hogy előttük kell zuhanyoznom. Ha nem vetkőzöm le félek hogy furcsán néznének rám :( 17/L

2017. jan. 24. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor vetkőzz. Mi a kérdés?
2017. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont azt teszed, amit ők is: úszol -- és utána zuhanyozol. Sporttársaid is ezt teszik, teljesen természetes ez. Igen, akkor néznének furcsán, ha nem vetkőznél le. A medencében úszódresszben vagy, a zuhanyozóban nélküle: szerintem úgy logikus és természetes egy sportuszodában.
2017. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
MI a gond? Mellméreted? Vagy a zsíreloszlásoddal van gondod? vagy esetleg mellbimbód nem tetszik? valami konkrétum?
2017. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,megszokod majd. En is edzes utan kezdetben utaltam a kozos zuhanyzast, mert dagi voltam. Raadasul nem csak az en edzestarsaim jottek, hanem egy csomo masik sportagbol is. De elobb utobb siman megszokod, barmennyire nem szereted a testedet. Ok is lanyok, nekik is mindig minden bajuk van a sajat testukkel, hidd el.
2017. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva, szerintem igen, ez túlzott szégyenlősség. A meztelen tusolás teljesen normális egy uszodai zuhanyzóban. Azon felül, hogy így higiénikus.


Az viszont neked kell eldöntened, számodra melyik a zavaróbb, ha „furcsán” néznek rád, vagy ha te is levetkőzöl. Ha kipróbálod, rá fogsz jönni, hogy nem szakad le az ég, és egyáltalán nem kínos.

2017. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!