Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most vajon hány kiló lehet...

Most vajon hány kiló lehet Palvin Barbi? Fénykorában volt 54,5

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
pont nem erdekel...
2017. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, ha téged érdekelne, akkor te kérdeznéd, nem én :) biztos amúgy rajtam kívül az összes embernek egy és azonos az érdeklődési köre a tiéddel. Azért köszi a hasznos választ, ma már érdemes volt felkelned!!
2017. jan. 25. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:

55 kg kb.


De nem a kilók számítanak testalkatnál. Nekem van 55 kgos ismerősöm, aki csont-bőrnek néz ki és van olyan is, aki teltnek.

2017. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fénykorában volt? Annyira nem követem a pályafutását, de amennyit szerepel a hírekben, meg amilyen magazinok címlapján megjelenik folyamatosan, én úgy gondoltam, most van a fénykorában...
2017. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Legalább 60 kg-nak kell lennie a jelenlegi formájában.


Vállalom, hogy nagyon nem szeretem őt, mert azt látom, hogy semmit nem tesz meg már azért, hogy csúcsformában legyen, pedig mindenki őt nézi a reklámokban, plakátokon, ahol szép, átlagon felüli embereket akarnak nézni, és nem átlagosat.

Aki részben a testéből él, attól igenis elvárható, hogy a maximumot hozza ki magából. Ez olyan, mintha egy közepesen jó festőművészt azért akarna közepesen jó festőművész lenni, hogy idomuljon a többi közepesen jó festőművészhez, hogy ne frusztrálja őket azzal, hogy jobb náluk, holott lenne hozzá tehetsége.

És hogy miért mondom ezt?


A nővérem olyan magas mint Barbi, heti 3x jár másfél óra jógára (a teljes állású munkája mellett), 52 kg, és jobb teste van, mint most Barbinak, akinek elvileg más dolga nem is lenne, mint hogy magával foglalkozzon, és a legjobb formában tartsa magát. Ez valamiért nagyon nem akar összejönni neki most.

A Sportsillustrated-ben, ami idén jött ki, neki van az egyik legkidolgozatlanabb teste Ashley Graham után. Oké, még jól néz ki még, mert 30 év alatt van, de ha nem figyel magára, akkor ott baj lesz.

Már tényleg nem a fizikai fénykorában van, ami szomorú.

2017. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A "fénykort" a testére értettem és az utolsó kommentelő meg is fogalmazta rá a választ.


Nekem vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, jó látni, hogy így is lehet érvényesülni a szakmában és a világért sem mondanám, hogy dagi.. sőt.. mondjuk sohasem volt az az egyszál bél, pont ezt szerettem benne.. de ha így halad, max plus size modellnek mehet már csak lassan el.. és ezzel nem becsmérlem, hogy milyen a teste, hanem keressetek rá, döbbenetes, hogy némelyik plus size modell mennyire nem plus size.

2017. febr. 21. 08:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép csaj, én nem is értem ezt a hízás dolgot nála. Lehet tele van a hócipője az egésszel, és csak normálisan akar élni, passz, de azért kár érte. Szép, karcsú alak áll jól neki, nem az elhízás, meg a tohonyás test. Bár kétségtelen, hogy ha 200 kg lenne, akkor is nagyon szép lenne.
2019. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se fan, se gyűlölő. Nekem olyan az alkatom, mint Palvin Barbinak csak 5-10 centivel alacsonyabb vagyok nála. 53 kilósan vékony vagyok, 55 kilóval pont jó, 58-60 kilósan fel vagyok hízva.


Szerintem Barbi 58 kilósan vékony, 60-62 kilósan normális, egészséges a kinézete és 63-65 körüli, amikor "meg van hízva".


Az, hogy az ilyen alkat vékony vagy kövér nézőpont kérdése. Hízás combra, fenékre megy. Has lapos, derék keskeny. Mell kicsi, de formás.

2020. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!