Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy pszichopata pasi ilyet...

Ha egy pszichopata pasi ilyet ír egy nőnek hogy ki csinállak mert egy alaptomos k. vagy akkor ilyenkor mi van mi zajlik benne?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ellenséges érzelmek dúlnak benne.
2017. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
igazabol nem szeretnem tudni.
2017. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Indulatos ember, aki bosszúálló, és agresszív. Düh van benne, amit azzal akar levezetni, hogy fenyegeti a másikat, gyáva alak. Ha nekem ez a véleményem valakiről, akkor nem mondanám el neki, hanem magamban mondanám, hogy mekkora kis r.banc, és elfelejteném.
2017. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: Miért lenne gyáva? Ha én azt mondom do***j meg te kib***t k***a akkor én gyáva vagyok? Mi köze van ennek a gyávasághoz?
2017. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért gyáva, mert nem képes felülkerekedni magán, ha még ez is a véleménye és igaz is, attól nem lesz jobb, hogy neki áll fenyegetőzni. Én ha valakiről ezt gondolom, azt kizárom az életemből örökre, nem hogy még neki állok fenyegetni.
2017. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy olyan erős harag van benned, amit nem tudsz elfojtani, még nem vagy gyáva. Te csak írod a magadét minden logikát nélkülözve.
2017. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem tudod mit jelent a pszichopata. Egy pszichopata pont nem írna ilyet.
2017. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bántottak már meg, és nekem is volt ez a véleményem, mégis tudtam azt csinálni, hogy megmondtam az illetőnek, hogy nagyot csalódtam benne, és többet nem akarok vele kapcsolatot fenn tartani. Szerintem az a gyáva aki e helyett fenyegetőzik meg elhordja a másikat mindennek.
2017. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#8: Ha fenyegetőzik abból neki is származhat baja. Kockáztat. Éppen hogy bátor.
2017. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TR75 ***** válasza:
91%
Inkább szociopata vagy nárcisztikus, ha már mindenképpen személyiségzavarban gondolkodunk, a pszichopata feltűnés nélkül kicsinálja, és kész.
2017. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!