Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálj ha olyan férfiba...

Takács Antónia kérdése:

Mit csinálj ha olyan férfiba vagy szerelmes akibe nem szabadna?

Figyelt kérdés
Nagyon jól tudom hogy nem szabadna erre a személyre úgy néznem ahogy nézek.. Mármint én nagyon szeretem, viszont tudom hogy nem lehetne és azt is tudom hogy ő sosem nézne rám úgy ahogy én azt szeretném.. Én komolyan elszeretném őt felejteni, de nem megy.. úgy meg még nehezebb hogy nap, mint nap beszélünk :( Hogy ábránduljak ki belőle? Hogy ne nézzek rá úgy mint egy férfire? (Már tudjátok hogy értem) :(((

#de nem lehet
2017. jan. 25. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Oké nézzük sorban,hogy mi az ami miatt nem lehet köztetek semmi.Ha házas,plusz gyerekei vannak akkor gondolj arra,hogy neked,hogyan esett volna,gyermekkorodban,ha apukádat elcsábítja anyud mellől egy másik nő...Nos ! Tehát ha házas akkor felejtsd el a gyerekek érdekében.Egyébként csak azért nem lehet köztetek kapcsolat mert egy helyen dolgoztok ? Vagy azért amire gondoltam,hogy házas ?...
2017. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes egy nő vagy Takács Antónia ! Kiírtad ezt a kérdést 18:10-kor,és rá 12-percre te vagy a 2.válaszoló ennél a kérdésnél,ahol mosoly szmájli meg nézd derűsen a világot stb....Vagy akkor hazudtál amikor neki adtál tanácsot vagy akkor hazudtál,amikor ezt a kérdést kiírtad.Milyen a te igazi ÉNED ?


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__83911..

2017. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi.18:10-kor Jajj nem szerethetem ,Oh Istenem. Ide is teszek pár szomorú szmájlit 1, :( 2, :( 3, :( 12-perc múlva meg a fent belinkelt kérdésnél Hurrá optimizmus,fel a fejjel,dalolunk vidámak vagyunk ... Mosoly szmájli 1, :) 2, :) 3, :) Hú dejó ! Tudod mit bánok ? A rád fordított ídőt.Az gondoltam hogy tényleg nehéz helyzetben vagy...Le is íratkozok a kérdésedről.Nincsen semmi gondod csak hisztizel itt egy kicsit...
2017. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!