Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A japánoknak/kínaiaknak amúgy...

A japánoknak/kínaiaknak amúgy honnan van ennyi pénzük? Vagy olyan jól lehet kint keresni?

Figyelt kérdés

Oké persze, nem általánosítok. :D

Csak érdekes számomra.. A világ bármely pontján vagyunk, képeket nézünk, bármi, mindenhol ott vannak.. Én egy budapesti luxus szállodában dolgozom takarítóként, a legolcsóbb szoba is 80 ezer/Fő/éj, és mégis szinte a vendégek 70%-a japán/kínai nemzetiségű.. (nem tudom megkülönböztetni őket, bocsánat;/)

És sok esetben fiatalok persze. És nekem, átlagos, éhbérért dolgozó 22 évesnek furcsa elképzelni, hogy a hasonló korú fiataloknak miből telik Európa-körutakra..

Instán is egy barangolás során találtam egy leányzót, aki szinte 2-3 naponta más országban posztolt.. :O


Tehát, csak érdeklődés szintjén: HOGYAN csinálják? :D

Kint ennyire jók a kereseti lehetőségek náluk?


2017. jan. 26. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszer nézz utána, hányan élnek ezekben az országokban, meg hányat lehet itt-ott látni, akkor rájössz, hogy ez elenyészö kisebbség az összeshez képest!


Annak az arányba kevésnek a szülei elég gazdagok.

2017. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj... "átlagos fiatal"...

A kínaiak vannak 1,4 milliárdan, a japánok 127 millióan, s akkor más "kínai" kinézetű országról nem is beszéltünk.

Nehogy már 1,5 milliárd emberből ne legyen pár gazdag.

Elég a számokat megnézni...


Hogyan csinálják? Nagy %-uknak egy eléggé gazdag szülő finanszírozza.

Ennyire jó kereseti lehetőségek? Igen, sokat lehet keresni ott is, de mindenhol vannak gazdagok.


80 ezer meg csak magyar viszonylatban sok.. sőt itt sem mindenkinek.

2017. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak mondom, azért gyártanak mindent kínában, mert ott egy marék rizsért dolgoznak kb az emberek, az 1,4 milliárdból 1.2 milliárd kb szegény.
2017. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ismerek számos Budapesten élő kínait, tele van lóvéval az összes, luxusautókkal járnak, utazgatnak össze vissza. Legtobbjuknek valamilyen boltja van, jól keresnek.

Amúgy meg a magyar árak sokkal olcsóbbak mint Kínában vagy Japánban, nekik nem olyan sok 80 ezer forint mint nekünk.

2017. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A magyar árak olcsóbbak mint Kínában az árak? Ne viccelj már, szerinted azért jár a fél ország kínai ruhába mert olyan drága?
2017. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem viccelek, kínaiaktol tudom akik Kínából jöttek, de nyilván te jobban tudod, elnézést kérek.
2017. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagybátyámtól tudom milyenek ott az árak, aki rendszeresen jár Kínában. De elnézést, te biztos jobban tudod.
2017. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, rendben van.
2017. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!