Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Renáta...

Mi a véleményetek a Renáta névről?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem egy -khm- örömlány jut róla eszembe.
2017. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem nem annyira tetszik, de kinek mi :)
2017. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi.. A volt agresszív osztálytársam jut róla eszembe😌😂😂
2017. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat egy drog fuggo csaj, de am szerintem szep nev. Meg am volt egy masik renata aki akkor is segitett amikor masok belemrugtak szoval, ugy jellemeznem, hogy joszivuek de konnyen kihasznalhatok ezert ha serulnek vigyazni kell rajuk...ja es sokat jar a szajuk. :D
2017. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, egy volt osztálytársam jut róla eszembe, aki sokat mosolygott és nagyon okos volt :D Szinte mindenkivel jól kijött, bár elég nyomorék osztálytársaink voltak, akik valamiért megpróbálták lehúzni, cseszegetni kezdték, szóval 8. végére már csak az árnyéka volt a régebbi önmagának, alig mosolygott, a legjobb barátnőjén kivül senkihez sem szólt és ingerült volt. De miután elballagtunk, egy elég erős gimibe ment továbbtanulni, ahol normális közegbe került és megint a régi lett ^^

Bocsi, hogy igy eltértem a témától XDD

2017. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik ez a név. Ettől függetlenül a SzJG Renátája jut eszembe, ahogy szerencsétlenkedeik jobbra balra. Irritál ez a név.
2017. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi az az SzJG? Mindenkinek ment a zöld kéz. Jöhetnek még a vélemények!
2017. jan. 28. 22:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi
2017. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2017. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tetszik igazán, hogy Reni. Szerintem ennek a névnek van az egyik legszebb becézése. Egy barna hajú, beszédes, mosolygós, kedves lány jut róla eszembe.
2017. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!