Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a piacon rámkérdeznek a...

Ha a piacon rámkérdeznek a romák, hogy "Szokeresz a vakeresz? ", mit kell válaszolni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2017. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy cigány mondd nekem valamit, én tovább megyek, mintha meg sem hallottam volna.
2017. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem kell valaszolni, vagy kotozkodni akar vagy lehuzni, ezeknel csupan ez a ket opcio lehetseges.
2017. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit, mielőbb elhúzni a francba, mert ott terem a többi keselyű is, lesve hátha leesik egy kis cigi vagy apró...
2017. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Semmit mert ilyet eggyik cigány se mond hogy szokeresz a vakeresz😒 ez valami kamucigány magyar duma(szokeresz olyan van aztjelenti mitcsinálsz,vakeresz ilyen nincs és együtt se jelent semmit) de ha talizol egy cigánnyal és mond neked valamit mond neki hogy" csikerav khancs théle malavav tu kuresz ánde tyi déj"😏
2017. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki: good morning!
2017. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv roma honfitársam
2019. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!