Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Plastic Tinkerbell-t/ Kovács...

Plastic Tinkerbell-t/ Kovács Noémit szerintetek a pasija tartja el?

Figyelt kérdés
Azért tud ennyi jó cuccot venni és ezért van az, hogy újra visszatért, mert fogott magának egy pénzes pasit? Nemrég házat is vásárolt a párja, amibe be is cuccoltak. Most meg egy nagyon drága macskát is kapott. Szerintetek, amikor eltűnt akkor azért tűnt el mert visszasüllyedt a nyomorba és akkor már nem volt pénze rucikra?

2017. febr. 2. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elég valószínű
2017. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hová tért vissza, honnan, hol volt előtte és ki ez a noname alak?
2017. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
#2 a kérdést olvasva megijedtem, hogy egyedüli vagyok, aki nem tudja ki ő, de a válaszodat látva megnyugodtam. egyébként amennyit megtudtam a kérdésből, valószínűleg eltartják.
2017. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki az?
2017. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem már réges rég a roncstelep mélyén van.
2017. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem volt sokaig penze igy nem voltak jo cuccai es regen rbancosabb volt. Megint ferjhez ment de most kevesebbet tud vasarolni es jobb cuccokat. Sztem ez miatt valt el az elozo ferje is 😀 h ennyi penzt koltott. Meg majdha jon a baba....
2017. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Yoo,az összes ilyen kósza gondolatot engedd el barátom..Nem fogom Noémi életútját most itt megírni de abban biztosíthatlak,hogy nem volt és jelenleg sincs eltartva.Pacsi,az öccse a chips-es vidiből!:D
2017. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!