Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet hülyén hangzik a kérdés...

Lehet hülyén hangzik a kérdés de lehet valaki attól alacsonyabb hogy fogy?

Figyelt kérdés
Nem tudom de én azt tapasztaltam hogy amióta fogytam (kb 10 kilót) nem csak a súlyom és az alakom hanem más is változott. Pl kisebb lett a lábam. Régen 38-39-es cipők kellettek. Most bőven jó a 37-es. És magasságban is változtam 165 centi voltam most 162,5. Ennek lehet köze a fogyáshoz? Vagy mástól van? Nem ülök egész nap ( csak mert egyszer itt gyakszin irta valaki hogy attól lett 1-2 centivel alacsonyabb hogy sokáig egész nap görnyedve ült) de nálam ilysn nincs mert egész nap jövök megyek elég aktív vagyok. Van egy 20 hónapos kisfiam. Akinek van gyereke az tudja hogy egy ilyen korú kisgyerek mellett nem is igazán lehet naphosszat ücsörögni. Szóval ez a lehetőség kilőve. Aztán ugye azt is tudjuk hogy ahogy az ember idősödik picit összemegy öregkorára. De én még csak 20 éves vagyok szóval ez miatt sem lehet. Gondoljátok tényleg a fogyástól van?

2017. febr. 7. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Baratnömnek is kisebb lett a lába.
2017. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csontjaid nem mennek ossze, nem lehetsz alacsonyabb. Mérted is a magassagod? A lábad elméletileg lehet egy picivel kissebb, de nem lehet, hogy csak arrol van szo, hogy az uj ciponek mas a szabasa es emiatt kell kissebb?
2017. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mert minden cipőböl 37-es kell a régiek meg picit nagyok. És igen, mértem többször is
2017. febr. 8. 02:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon meglepődtem,miután lefogytam több,mint 15 kilót én is alacsonyabb lettem,nem akartam elhinni, állandóan méregettem magam,pedig én is 21 vagyok. De azt mondták ez normális,főleg hirtelen fogyásnál.
2017. febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze csak pár centiről van szó,2-3centiröl. Utolso voltam:)
2017. febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!