Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit beszélgessek egy lánnyal,...

Mit beszélgessek egy lánnyal, akivel eddig még csak kétszer beszéltem, és szeretném közelebbről megismerni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 11:34
 1/2 longlife ***** válasza:
100%
Eddig miről beszéltetek?
2017. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

tényleg eddig mi volt?:D kérdezgettél és ő meg "aha, ja hát izé" és társai?


Ez úgy megy, hogy NEM interjúztatunk amíg nem alakult ki a kémia. Én nem szoktam kínos small talkot indítani (hol dolgozol, mit tanulsz bla bla), mert azt akkor szokták, amikor nem tud az ember témát indítani. Interjúztatni meg akkor szoktam, ha kölcsönösen érdekeljük egymást.


Az a baj, hogy nem biztos, hogy vevő a normális beszélgetésre, lehet csak unalomból válaszolgat, mert könyvolvasás helyett netezik. Többségében már az elején kiderül, hogy lesz-e jövője a dolognak, mert egy bizonyos fok után, ha te sokkal többet teszel a beszélgetésbe, már megalázó. (pl te véleménykifejtően írsz, a másik csak egymondatos cuccot böfög)


Miről beszélgess? Amiről akarsz, de ne interjúkérdésekbe, hanem mondatokba csomagolva.


hol ismerted meg? társkereső? random face jelölés? így látatlanba nem tudok tanácsot adni.

2017. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!