Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vélemények a mai lányokról/fia...

Vélemények a mai lányokról/fiatalokról?

Figyelt kérdés

Most lehet,hogy emiatt megfognak páran kövezni:

Csak szerintem gáz a mai fiatalság ?Főleg a lányok ?13 évesen már pasiznak,meg simán szétteszik a lábukat bárkinek ?A 14 évesek is már cigiznek.Naponta többször látok ilyen kölyköket.Szarunk a tanulásra,anyám majd el tart stílus jellemző ezekre.

Persze vannak normális emberek is,csak abból már szerintem rettentően kevés van.


Tudom,lesznek akik nem értenek egyet velem,de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is ezzel kapcsolatban.


A válaszokat előre is köszönöm !



2017. febr. 9. 17:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg is van az eheti "ezek a mai fiatalok" kérdésünk.

Nem vagyok se tini, se öreg a 22 évemmel, de én általában 1-2 gyökeret, meg sok aranyos, kedves kamaszt látok. Csak ahogy felnőttünk a kamaszkorból, be akarunk illeszkedni a felnőttek közé, és szidjuk a fiatalabb generációt, mert az idősebbek előtt azzal számítunk "menőnek", hogy így bizonyítjuk: mi bezzeg nem vagyunk olyanok.

Egyébként miből gondolod, hogy mindenkinek szétteszi a lábát? Beszélni rólam is beszéltek sok mindent kamaszkoromban, pedig se csücsörítős szelfijeim nem voltak, se pasijaim, csak nagy szám.

Mindenki azt vesz észre az utcán, amit akar. Én például a gyökereket nem.


Végül egy "idézet" az internet népművészeitől: "Mikor mi voltunk tizennégy évesek, akkor bezzeg nem volt a mindennapjaink része az Internet. De volt Maúnika só, te fásszopóu!"


És ezzel azt hiszem, ki is fejtettem a véleményem. Én nem ítélem el a mostani kamaszokat. Lehet, hogy tíz év múlva majd elfelejtem a saját kamaszkorom, és ugyanígy fogok gondolkodni, de nagyon remélem, hogy nem.

2017. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!