Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jelölnek be ismeretlen...

Miért jelölnek be ismeretlen férfiak a facebookon?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 06:29
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem feltétlen, én is jelöltem kb egy hete egy ismeretlen férfit de azért mert az oldala tele volt jól összeállított viccekkel, szerettem volna követni ennyi, de nem jelölt vissza, na mindegy. (ff) A kérdező neme se derül ki de vsznű nőről van szó.


Persze ha egy nő sokat megmutat magáról, egyértelmű hogy sokan akarják követni.

2017. febr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Én pl. azokat szoktam bejelölni, akik szexiskednek a profilképükön és nincsenek kapcsolatban. Nekem ez azt jelenti, hogy ki vannak éhezve és bízok benne, hogy lehet szó egy kis webkamerás szexről.
2017. febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok a nyálcsurgató kivácsi akik remélik, csurran-cseppen valami.

Ha nem mutogatod magad fűnek-fának,neb lesz annyi bejelölésed.

2017. febr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 képem van fent
2017. febr. 12. 08:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem muszáj vissza jelölni. Próbálkoznak, ha zavar, egyszerűen hagyd a csudába. Nekem is pár hetente van ilyen, nekem főleg külföldről. Szinte minden esetben valamit akarnak. Szóval jobb inkább nem is vissza jelölni az ilyeneket.
2017. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Talán nincs jobb dolguk és unatkoznak. Vagy, ahogy fentebb is írták a kép dolgot, az is közre játszhat. Milyen az az egy kép?

Apropó, hány éves vagy? Nem kötelező nekik visszajelölni, egy kattintás a jelölés törtlésére vagy mire és annyi, nem kell ezen agyalni, se idegeskedni rajta. Vannak lényegesebb dolgok, amik sokkal jobban megérik, hogy azokon agyalj, mint az ilyeneken. :)

2017. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem tőlük kérdezed? Én minden ismeretlentől meg szoktam kérdezni, hogy miért jelölt be, mielőtt visszajelölném.
2017. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem midnegy? ha nem ismered, utasítsd el, és jónapot.
2017. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még kéretlennek is megjelölöm a törlés után. Többen is jelöltek már be, de engem nem érdekelnek. Férjnél vagyok, de egyedülállóként sem aljasodnék le erre a szintre. Soha nem tudnék "kiéhezett" nő lenni, ilyen balek meg pláne nem, hogy visszajelöljek egy ilyen szerencsétlent, meg pénzt küldjek...engem soha nem tudtak így megvezetni.
2022. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!