Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj az ha cigány vagyok?

Miért baj az ha cigány vagyok?

Figyelt kérdés
Rengetegen lenéznek pedig nagyon jól tanulok,kiválló átlagom van,középsuliba járok,márciusba megyek szép magyar beszéd versenyre,nem járok piszkosan se semmi,de mégis ott van az emberekben hogy mocskos cigány meg stb.

2017. febr. 13. 16:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
mert a ciganyok tobbsege igenytelen csoro tanulatlan agressziv munkanelkuli aki belekot mindenkibe penzt keregetnek megzavarjak a magyar ember nyugalmat en meg normalis ciganyal sose talalkoztam nekik koszonheted ezt viszont ha te mas vagy akkor veled nincs bajom.
2017. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Az nem baj, ha az vagy. A baj az, hogy kivétel vagy, míg a többség nem olyan mint, te. Ezért általánosítanak az emberek. Sajnos ezt meg kell tanulnod kezelni, mert se az emberi természet, se a te mivoltod nem fog a közeljövőben megváltozni.
2017. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem baj.
2017. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem baj, neked az... :-)
2017. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Khm...khm.: "Kiválló átlagom van"

"márciusba megyek"

Rendkívül színvonalas iskola lehet, ha ilyen gyatra helyesírással jó tanuló vagy.

2017. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%
Olvasgasd a te kérdésed alá a rendszer által bedobott kérdések listáját és megtudod a választ.
2017. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ma már azt nevezzük cigánynak, akinek az életvitele, az erkölcsi normái, a higiénia iránti igénye, stb. stb. olyan alacsony szinten van, amely már szinte emberinek nem is nevezhető.

Ezért ezzel a jelzővel illetjük azokat, akik ide sorolhatók, függetlenül attól, hogy melyik népcsoport, melyik bőrszín, melyik nyelv, kultúra, stb. stb. szülötte.


Azon kívül vannak a fehér-magyarok, ill. vannak romák. Nem minden roma cigány, vannak közöttük tisztességes, rendes emberek is. Ugyanúgy, ahogy a magyarok között is vannak életmód, stb. stb. alapján cigány.

2017. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%

A legundorítóbb dolog amit az emberek tehetnek, hogy más embert a származása/hova tartozása miatt elítélnek😬😬

Persze,elismerem vannak olyan cigányok akik csak mocskos, semmirekellő, ingyenélők stb..

Én soha nem ítélek el senkit, míg meg nem ismerem..

De sajnos, valószínüleg téged ki is fognak nézni...erről nem te tehetsz, hanem ez a buta, primitív emberi személyiség..

2017. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Milyen iskola lehet...kiváncsi lennék hogy te mivel vagy jobb,vagy hogy neked milyen iskolád van
2017. febr. 13. 17:01
 10/24 A kérdező kommentje:
Ja és a "kiválló átlag" onnan jön hogy ahol én élek ott nem ötös van meg egyes hanem kiváló,jó,megfelelt és nem megfelelt,de persze ebbe is bele kell kötni...és nem én erőltettem a versenyt hanem a tanár.Választhatott volna az osztályból nem cigány gyereket is..szóval tőle kérdezd miért pont én....
2017. febr. 13. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!