Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúk miért vidámabbak?

A fiúk miért vidámabbak?

Figyelt kérdés

Úgy minden korosztályba a fiúk sokkal vidámabbak mint a lányok. Osztálytársaim is. Mindenen hogy tudnak nevetni? Naponta mutatnak ilyen videókat is pl. van egy popzene és ilyen vicces megvagott videók, vagy híradó paródiát néztek ma és úgy tetszett kerestem de nem találom...ezeket a paródiákat honnan veszik? És nem Pamkutya. Ha vki tudja esetleg vagy hasonlókat... Elmondja?

De az a lényeg hogy ők mindenen tudnak nevetni, látszik mennyi energiájuk van, folyton pörögnek, majd ki csattannak de hogy? Hogy? Miért ilyen vidámak? ( nem drogtol )

Én is ilyen szeretnék lenni. Hol találnak ilyen marhaságokat a neten? Komolyan irigylem már őket:DDD Nekem sosincs ilyen jó kedvem mostanába.

Ők hogy csinálják?


2017. febr. 13. 19:09
 1/9 anonim válasza:
Minden tusolásnál kiverik. Ez a titok!
2017. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem valahogy nem így jött össze :( Menj el egyetemre és nézd meg menyi energiájuk van az embereknek sokszor még kocsmázni sincs kedvem elmenni...
2017. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: Na olyan még nem volt :-D ... De tényleg jó, hogy eszembe juttattad, megyek a kocsmába, mert késő lesz!
2017. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De most komolyan nem érrem

Azon is rohognek ha leesik egy toll

2017. febr. 13. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van mert mi nem akarunk állandóan versengeni se egymással se a lányokkal, nem akarunk megfelelni meg bizonyítani ezt meg azt. Emiatt kevésbé vagyunk frusztráltabbak. Legalábbis így általánosságban véve ez lehet a helyzet. De nyilván vannak kivételek.
2017. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a sok tesztoszteron miatt vidamabbak.
2017. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Több az önbizalmuk így nem aggódnak annyit, mint a lányok.
2017. febr. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nem gondolkodnak felesleges sz_rságokon mint a lányok
2017. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso mire gondolsz?
2017. febr. 14. 10:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!