Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az amerikai "Legyen Ön is...

Az amerikai "Legyen Ön is Milliomos" tényleg ilyen egyszerű?

Figyelt kérdés

Üdv!

Valamelyik nap egy népszerű facebookos oldal kitette, hogy az első nyertese a legyen ön is milliomosnak az utolsó kérdés előtt használt csak telefonos segítséget. Azt is arra, hogy közölje apjával, hamarosan nyerni fog 1 millió dollárt.

Na gondoltam ez érdekes lesz, megnézem a teljes adást, biztosan nagyon okos és magabiztos az emberke stb. Nem vitatom, hogy okos vagy művelt-e, de az a 15 kérdés mi volt? Angolom nem tökéletes sajnos de a kérdések nagy részét így is tudtam értelmezni és válaszolni rájuk.

Pl kb a 12. kérdés környékén, volt egy ilyen, hogy "melyik mitológiai állat éled újra a hamvaiból?"


Emlékszem, mikor kisebb voltam sokat néztem az itthoni legyen ön is milliomost, és voltak kifejezetten nehéz kérdések.



2017. febr. 13. 23:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, hogy voltak külön Amerika specifikus kérdések, de szerintem egy tájékozottabb érettségizett ember simán végig vitte volna azokat a kérdéseket.
2017. febr. 13. 23:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is láttam, elég régi sztori a fickó. Végignéztem az adást, én is úgy vélem jóval egyszerűbb kérdéseket kapott, mint aamik az itthoni adásban mentek régen. Nem láttam több külföldi adást, így azt nem tudom általánosságban-e ilyen egyszerűek azok a kérdések.
2017. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Több amerikai adást én sem láttam, ha lesz időm majd megnézek párat.

Ami most még hirtelen eszembe jutott, volt egy kérdése, szintén a 10. után valamikor, hogy;

"melyik vallás nem monoteista?" és akkor ott volt, hogy keresztény, iszlám, hindu, judeizmus. Na most ezeket nagyjából 9. osztályban tanítják történelemből vagy hittanból.

2017. febr. 13. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Itthon nagyon spúr f..szari alakok csinálták a műsort, nem akartak túl sok pénzt kifizetni. Európában 1 millió euró volt a fődíj, nálunk 40 millió, ami jó esetben is a hatoda, és ezt sem nagyon akarták adni. Egy valaki nyerte meg, azzal is végigvittem három napi adást, promózták a fókuszban, satbbi, tehát kivették a 40 misiből amit lehetett. Cserébe hallgathatták az emberek Vágó úr pojácáskodását.
2017. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5%
Kerdezo, lehet hogy meglep a dolog de nem az a musor lenyege hogy bemutassa hogy milyen keveset tudnak a resztvevok ( a sok ezer otthoni mindent mindenkinel jobban tudo magyar nobel dijassal ellentetben persze ) hanem hogy kozel hozza a nyeremenyhez a resztvevot, viszonylag nehezze tegye a nyerest de valaki itt-ott megis nyerjen. Sok nezo nezze a musort ezaltal a reklamozo cegek is erkelte valnak- hence the advertising revenues.
2017. febr. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!