Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is megnyugtat a lottó...

Titeket is megnyugtat a lottó sorsolás?

Figyelt kérdés
Én nem lottozom, de imádom hallgatni ahogy pörögnek a golyók, és azt is imádom mikor sorolják a számokat, azt kívánom bár vagy 180 számot sorolna, olyan megnyugtató. Van még aki így van ezzel?

2017. febr. 15. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Mivel én lottózom, engem inkább idegesít, mivel mindig más számot húznak ki, mint ami nekem van.
2017. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezer éve nem láttam már lottósorsolást, nem tudom, hogy zajlik manapság, de a régi időkben, amikor egy átlátszó műanyag gömbben voltak a golyók, és kézzel tekerték még, azt a hangot ahogy egymáshoz koccantak, én is imádtam. Megértelek, hogy ez megnyugtat, bár szerintem inkább csak leköti a figyelmedet, kikapcsolsz, és azt érzed megnyugtatónak. Mindenki más. Én például Forma 1 alatt nagyon jókat tudok aludni, pedig egyébként érdekel a verseny is.
2017. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként imádtam, megnyugtatott. Az a hangnem is, ahogy bemondták a számokat. Már sok éve nem láttam, nem tudom, most milyen.

Vedd fel, és akkor tudod hallgatni folyamatosan :)

2017. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen! Szeretek ilyen "háttérzajokat" hallgatni, mint például egy tűz ropogása, eső hangjai távoli dörgéssel stb. A lottó golyók is ezek közé tartoznak. Viszont azért mégiscsak egy telitalálat tud megnyugtatni igazán. Az egész életre szól.
2017. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress rá a YouTube-on: ASMR, itt aztán mindenféle megnyugtató zörejeket találsz a suttogástól elkezdve a műanyagzörgésen át a masszírozásig.
2017. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem Németh Sándor hangja nyugtat meg, amikor beszél a Vidám Vasárnapban.
2017. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!