Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, hogy egy elhunyt facebook oldalára a részvétnyilvánítást közvetlenül az idővonalára írják?

Figyelt kérdés
Közvetlen ismerős az elhunyt. A face oldala még nem került megszüntetésre (lányának nagyobb gondja is van bőven) és lehet nekem más a felfogásom vmennyire én is facen vagyok de ez vhol elég fura. Őszinte részvétem a családnak. Így az elhunyt idővonalára. Én találom ezt morbid részvétnxilvánításnak? Lánya még a saját idővonalára sem tette ju a gyászhirdetést ... Ha akkot komment lenne az teljesen más.
2017. febr. 24. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem látok ele bajt. perzse lehet hogy létezik valami etikett, ami logikusan elmagyarázza hogy ez miért nem okés, de nekem mint átlagembernek nem tűnik fel semmi negatívum ebben. De szívesen várom a felvilágosítás egy hozzáértőtől, nyitott vagyok mindenre :)
2017. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is fura!
2017. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát elég morbid.
2017. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem undorító...az emberek mindent az idővonalra írnak, hogy lássa mindenki más, hogy ők mi kedves népek és foglalkoznak az ismerőseikkel...képmutatás és tiszteletlenség a javából.

Mondom ezt úgy, hogy nem hiszek az erkölcsben, de ilyen eseteknél felhúzom magam.

2017. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem elég morbid egy halott idővonalára írni. Ő nem tudja már kezelni. Családnak nem valószínű, hogy van jelszava. Szóval szerintem nem is illik, mert senki sem tudja kontrollálni.

Így meg pláne illetlenség, hogy a lánya sehol sem tette közzé és akkor az ismerősök meg teleírják vele az idővonalat.

Az más, amikor valaki a saját oldalára írja ki tájékoztatásként, hogy elhunyt egy rokona és oda írnak neki részvétet.

2017. febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

De lehet, hogy az aki ír nincs kapcsolatban a családdal, csak az elhunytat ismerte többé kevésbé és csak így tud részvétet nyilvánítani.

Lehet hogy ezért írnak, mert nyilván mindenki tudja, hogy az elhunyt már nem olvassa, de az emberek szükségét érzik, hogy elköszönjenek az elhunyttól.

2017. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég szánalmas ez a facebook üzengetés szerintem, kb mint a lenti linken...

[link]

2017. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon nem szép dolog.


Anyukám tavaly halt meg, az ő idővonalára is írtak, a tesóm teljesen kiakadt. Nagyon bezavart látni egy nekünk idegentől, hogy "nyugodj békében", mikor tudja, hogy azt ő már nem látja, csak a családot piszkálja vele.

2017. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az még borzasztóbb mikor szülinapi jó kívánságokat írnak és rutinszerűen írnak nem jut eszükbe vagy nem tudják.
2017. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Morbid és ízléstelen. Szánalmas, hogy ezt is a neten intézik már sokan, egyszerűen muszáj valahol meghúzni a határt, nem élhetünk meg mindent online. Legalább annyit tennének meg, hogy privátban üzennek, abban még akad valami személyessség.
2017. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!