Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek le ennyire?

Miért néznek le ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb "baráti" társaságunk, facebookos csoportunk is van, mindenki rak ki mindent, viszont ha én rakok ki valamit, ami hasonló kaliberű mint az övék, akkor rögtön: mekkora egy (férfi nemiszerv) vagy, miért raksz ki hülyeségeket.. Tudom, ők nem az a társaság, akivel jóban kéne lennem, de csak néha van ilyen kedvük, egyébként mindenki jóban van mindenkivel.. De engem sűrűn lenéznek.. Mit tegyek?

2017. febr. 28. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
"De csak néha van ilyen kedvük" "de engem sűrűn lenéznek" Akkor most melyik? Igen ez nem az a társaság amiben lenned kéne elég gáz ahogy viselkednek. Élőben is így viselkednek vagy ez csak a fb csoportba megy ?
2017. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
élőben is
2017. febr. 28. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Válts "barátokat", gondolom nem kötöttetek vérszerződést!

Soha nem értettem az olyan embereket, akik rendszeresen helybe mennek a pofonért, a megalázásokért és utána pityeregnek.

2017. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ők nem értékelnek, akkor hagyd őket, ne foglalkozz velük. Megesik, engedd el... Ha rossz érzést keltenek benned, akkor gondolom nem éreznéd végzetes hibának, ha nem lennének szerves részei az életednek. De semmiképp se akarj megfelelni nekik
2017. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!