Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ok nélkül akadok ki?

Ok nélkül akadok ki?

Figyelt kérdés
Anyám mindig mondogatja, mit csináljak. Pl csinálom a reggelim, felszelem a kenyeret, megkenem, ráteszem ami kell, bele a mikróba. Várom, hogy kész legyen, ez 20 mp, de már sorolja, hogy tegyem el a vajat stb. Ez a bajom, hogy ha ott van, akkor szól mindenért, ilyenért is amit tudok már kb 5 éves korom óta. Nem tudom megenni a reggelim anélkül, hogy nem mondogatná mosogassak el, vagy miért nem tudok soha elmosogatni , miközben a tányérom még félig tele.. El szoktam pakolni magam után meg el is mosogatok, nem hagyok cirkuszt de kb mindenben így irányítani akar -.-. Nagyon idegesitő néha, ha azt mondom tudom megcsinálom, akkor szenvtelen vagyok meg múltkor is ez meg az. De azt senki nem látja, hogy a mosogató nem magától ürült ki meg a száritó.. Úgy érzem csak az elvárás van felém, minél többet teszek annál többet várnak tőlem.. Ez csak egy példa volt so ilyen kis hülyeség van a nap folyamán.
2017. márc. 5. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert soha nem rakod el magad után a cuccokat/nem mosogatsz el és valószínűleg észre sem veszed, hogy nem csináltad meg. Nem félévente egyszer kell mosogatni.
2017. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ok nélkül. Az én anyám is hasonló.
2017. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden nap legalább egyszer elmosogatok, mert az az én feladatom már rég óta ebéd után, meg az asztalt leszedni. De amúgy mást is megcsinálok, ha látom leállt a gép, én vagyok a közelben, akkor kiszedem a ruhát, ki is teregetem meg beszedem a szárazat. Ha látom porcsomó van a sarokban akkor azt felsöpröm.. Porszivózni én szoktam. Szóval magamtól is megcsinálok dolgokat, meg amit mondanak nekem azt is.. Nem vagyok egy elveszett ezért zavar, ha annak néznek..
2017. márc. 5. 10:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor elmondod neki 600-szor minden nap, hogy tudod, nem kell folyton mondani. Egyre hangosabban, hátha lassan jut el az agyáig.
2017. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem akarok, tiszteletlen sem lenni, meg ha azt mondja szenvtelen vagyok csak ez miatt, mert mondom, hogy tudom, akkor mintha a szívemet tépné mert az igazságtalanság nagyon rosszul esik és nem tudok sehogy kikerülni ebből a körforfásból. Sokszor már el is hiszem, hogy az vagyok, aminek mond.
2017. márc. 5. 10:36
 6/9 anonim válasza:

Csak jót akar neked hogy ha felnőlsz hozzászokj ezekhez

Majd később értékelni fogod

Addig örülj még van aki mondja meg piszkál ilyenekkel

2017. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért kellene hozzászoknom?
2017. márc. 5. 11:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Inkább azt éri el ezzel, hogy semmilyen kritikát nem viselek el. Elképzeltem azt is, hogy ha lenne pasim, és ilyen lenne akkor otthagynám, meg inkább nem is kell pasi ez miatt, mert mi van, ha ilyen lesz. Elkerülöm azt, aki kritizál.
2017. márc. 5. 11:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Biztos nem mind olyanok de mi van, ha olyat fogok ki. Meg az nem baj, ha néha mondogatják mit kellene csinálni de nem kell állandóan ezt csinálni mert idegesitő.
2017. márc. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!