Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Polla miért nézettebb mint Anett?

Polla miért nézettebb mint Anett?

Figyelt kérdés
En ezt egyszerűen nem értem. Anett videói értelmesebbek, tartalmasabbak. Polla évvel szemben a hasát mutogatja, nagyképű, rich bich meg minden.

2017. márc. 5. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

irigyellek a problémáid miatt. de gondolom azért nézed te is, mert hát ha nem néznéd, fogalmad sincs lenne, ki az(mert pl. nekem fogalmam sincs kik ezek).

ha nem néznéd, akkor máris 1-el kevesebb lenne a nézettsége...fucking logic...

2017. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Most néztem rá, hogy kiről is van szó.

Nem semmi, hogy mennyien megnézik ennek a Polla csajnak a videóit....

A megtekintés indoka: Jól néz ki, és ez tetszik a sok tini fiúnak.

Anettet is megtaláltam. (Ők egy youtube páros?)

Tényleg csúnyább, nem annyira vidám, magabiztos.

2017. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom a háttérben Polla dologozott mindig is többet a videók vágásával,a szponzorokkal való tárgyalásokkal meg bánom is én mikkel,mert ez látszik ha összehasonlítasz pár videót. Egyszer hallottam őket a rádióban is,asszem a Bochkorék műsorában a music fm-en,ott kiderült,hogy Polla szülei azért nagyban benne vannak ebben a témában,nem csodálom,hogy a lányuk is ért a dolgokhoz. Mellesleg a videók minősége is sokkal színvonalasabb nála (kihangsúlyozom,a minőséget tartom annak,nem a tartalmát!!), több helyre eljárkál,érdekesebb dologokat tud bemutatni a nézőinek. A lényeg,hogy marha tudatosan építkezik 16 éves létére,szóval attól függetlenül,hogy nem érzem magaménak azt amit képvisel,minden tiszteletem,hogy már most ennyit elért. Anettet inkább kezdő videósnak tekintené szerintem az ember,ha először csak a vlog csatornájára bukkana rá,de ezzel nincs semmi baj,hiszen mindenki a tőle telhető legjobbat próbálja nyújtani,neki egyelőre ennyi sikerült,de nem hiszem,hogy attól kéne tartania bárkinek is,hogy nem tudná megoldani az életét.
2017. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
10%

Én pasi vagyok és nézem mindkettőt.

Azért nézettebb Polla, mert egyszerűen szebb, mint Anett és itt a videó tartalma másodlagos.

2017. márc. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

Én csak Pollát nézem kettőjük közül, mert hihetetlenül szép, és vidám a videóiban, még ha nincs is sok mondanivalója.

Ja és fiú vagyok.

2017. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Polla igaz, hogy dekoratív, de borzasztóan buta, primitív kislány, affektál, és egy értelmes mondatot nem tud elmondani. A fiúknak bejön, ennyi a titka.
2017. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
59%
Nem tudom. Ő sokaknak érdekesebb tartalmakat csinál. Szerintem mindegyikőjük ugyanolyan jó! :)
2017. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én pollával jártam egy iskolába. (Mivel most magántanuló) Igaz nagyon szép lány, szép alakkal. Nem mondom, hogy egy buta ri..szajha, de az esze valahogy nincs a helyén. Szóval, mint ahogy az elöttem lévők is mondták, egy csinibaba barbiról beszélünk, a videó szerkezete azért is olyan jó, mert média szakos a sulinkban... vagyis nem tudom, hogy az e még. Valamint ahogy láttam a videóit és beszéltem is vele egy-két dologról, nem az jött le, hogy ő mindenkivel őszintén beszél a nézőivel...enyhén szólva
2017. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!