Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy mi...

Honnan tudhatom, hogy mi érdekel engem igazán?

Figyelt kérdés

Egy 10 perces előadást kell tartanom, bármilyen témából. Próbáltam keresni olyat, ami érdekelhet, de azokról nem tudok 10 percet előadni, pláne nem hitelesen (ami a feladat lenne, prezentálás gyakorlása), egyszerűen csak azért, mert azok sem érdekelnek olyan mélységben, csak úgy ~felületesen.


Biztos vannak, akik nagyon jól tudnak és szeretnek is beszélni, én egyik csoportba sem tartozom. 10 perc nekem nagyon sok, így mindenképp meg kell találnom, mi is érdekel engem igazán, hogy képes legyek kitölteni az időkeretet. Szóval ezt hogyan deríthetném ki?


2017. márc. 6. 14:07
 1/4 piriiiii ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú/lány? Ez valami órára kell? Milyen órára?

Hogy lehet, hogy ennyire érdektelen vagy?

Én is annak tartom magamat sokszor, de mégis tudnék sok dologról 10 percet előadni, akár többet is. Zene, művészet, sport, csillagászat, egy-egy könyv, író, film...

Filmeket csak szeretsz nézni, nem? A filmek elég szerteágazóak, sok érdekes témát feldolgoznak, válassz ki egyet és simán össze tudsz gyűjteni annyi infót, hogy beszélj róla 10 percet. A rendezőről, a film elkészítéséről, háttérsztorijáról, magáról a filmről, a fogadtatásról, a Te véleményedről...

Bakker, ne már, hogy ennyire fakó légy. :D

2017. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez tökéletes példa, hogy egy rakás filmet megnézek, de bazira nem érdekel a háttérmunkája, vagy hogy miről szól. Ha szórakoztat-leköt arra az időre amíg nézem, akkor elmondom magamban, hogy ja, ez jó film volt, azt csá...

Eléggé ki vagyok égve, az biztos

2017. márc. 6. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak egyszerű vagy, mint a faék.
2017. márc. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami agyatlan fiatal vagy... S egyre több az ilyen.

Agyatlanul meglesik a filmeket, fel se fogják.

Hobbi? Sok fiatalabbat megkérdeztem, pocsék eredménnyel. Butul a társadalom.


Az hogy téged mi érdekel neked kellene tudni. Mi meg nem is ismerünk téged, hogy tanácsot adjunk.


Nekem meg a vacak agyam 24/7ben kattog s alkotja az újabbnál újabb alkotásokhoz az ötleteket.


Én se vagyok általába beszédes, de ha valaki azt mondja mutassam be egyik termékemet. Az egész elkészítési folyamattól a végeredményig feltérképezem s érveket adok mi mire miért jó.


Ám ez a 0 érdeklődés ez nagyon nem jó. Kezd el kutakodni magadba mi az ami érdekel, mert ha kilépsz a felnőtt világba, akkor mehetsz gyárba robotolni agytalanul.


Vagy ami közel áll hozzád s olyat tanulva elhelyezkedsz rendes pénzért.

S nem megsavanyodva spamolod a hét munkanapjait, mint a legtöbb ember.

2017. márc. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!