Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne nézettsége...

Szerintetek lenne nézettsége egy ilyen vlognak?

Figyelt kérdés
Szóval egy olyan vlogra gondoltam, ahol kisautókat, autómodelleket mutatnék be, pár perces videókban.

2017. márc. 9. 23:27
 1/6 anonim válasza:
Szerintem lenne. :)
2017. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki!

Amúgy azok a videók lesznek népszerűk, amiken látszik, hogy az illető élvezettel, saját ambíciói miatt csinálta, nem a nézettségek miatt.

2017. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is a nézettségért csinálnám, csak nem tudom, hogy érdekelne-e egyáltalán valakit. :)
2017. ápr. 6. 16:47
 4/6 anonim válasza:
Ha van, akkor írd meg mi a csatorna neve, hogy megtaláljuk.
2017. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Biztos lenne. De próbáld ki és majd kiderül.
2017. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

te mit tekintesz "van nézettsége"-nek? azt mondod, nem az a fontos, hogy nagy nézettség legyen, csak valamekkora legyen. ha elküldöd a linket 5 barátodnak és abból legalább 1 megnézi, akkor már van nézettsége, mert egy valaki megnézte. ez viszont minden definíció szerint kis nézettség. szóval mennyire gondoltál, amikor a kérdést feltetted? pár tucat, párszáz ember szinte véletlenszerűen is megnéz szinte minden videót, amit publikálnak. hogy ennél többen is megnézik-e, az a tartalomtól függ. egyrészt, hogy hány embert érdekel a téma, másrészt, hogy hány ember képes megtalálni azt. mert mondjuk hiába keresi mindenki a kisautós videókat, ha te matchbox néven töltöd fel és sosem fogják megtalálni. ehhez nem árt tudni, hogy mi is lehet az, ahogyan keresi valaki...


én azért nem hiszem, hogy önmagában a kisautók annyira nagyon érdekelnének bárkit, de ki tudja. meg kell próbálni. ha másra nem, akkor gyakorlásnak és a videózással ismerkedésnek jó lehet még akkor is, ha nem lesz sikeres. vágj bele, kezdd el csinálni, próbáld ki milyen, hogy megy, hogy lehet érdekesebbé tenni, aztán a tapasztalatok alapján majd átalakítod, hogy mit és hogyan csinálsz.

2017. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!