Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta ti keresitek a pénzt...

Mióta ti keresitek a pénzt jobban megbecsülitek a vásárolt dolgokat? (ruha, táska, telefon stb)

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig is megbecsültem.

Gyerekkoromban alig volt valamink.

Amikor diákmunkáztam nagyon megbecsültem azt a pár dolgot, amit meg tudtam venni abból a kis pénzből.

Amióta normálisan dolgozom, teljesen önálló vagyok, azóta érzem igazán a pénz, a munka értékét.

2017. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem sokkal nagyobb értéke volt mindig annak, amit Anyukámtól kaptam. Mert ő rám áldozta a pénzt (oké, nem voltunk szegények), gondolt rám, örömet akart szerezni.


A saját pénzem az semmi. Elköltöm, majd keresek többet.

2017. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"A saját pénzem az semmi. Elköltöm, majd keresek többet."


Pont hasonlóan vagyok én is vele. Nem azt mondom hogy elverem az utolsó fillérig, sőt, de nem számolgatom mikor mennyi megy el.


Régen sokkal jobban megbecsültem mindent, jobban spóroltam, mert sosem álltunk jól, nekem sem volt sosem igazán pénzem. Most már úgy vagyok, hogy amit megveszek az is csak használati tárgy, vigyázok rá, de nem érzem hogy jobban megbecsülném.

2017. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!