Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szórakozóhely előtt iszogató,...

Szórakozóhely előtt iszogató, balhézó, utcán üvöltöző fiatalokkal miért nem beszélget el a család? Ennyire nem érdekli a szülőt?

Figyelt kérdés
Hétvégente,sőt pénteken sem lehet nyugodtan lenni a lakásban az utcán héderelő fiataloktól.Éjjel részegen verekednek,ordítoznak,stb.Mit lehet tenni,ha a szülő nem neveli? Nyugalom kéne!

2017. márc. 15. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Sok gyereket egyedül nevel vmelyik szülő,és három vagy több szakra járnak. Akkor h nevelje?
2017. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Majd mehetnek egy nagyobb balhé után látogatóba a fogdára :D
2017. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Hívd ki rájuk a rendőröket ennyi.

Sajnos ez a divat mostanában.

Ma hallottam a vonaton két 15-6 éves lány mint vissza a kollégiumba beszélgettek.

XY meghívta őket egy buliba ahol lesz drog is, nem akar kislánynak tűnni, ezért befog szívni rendesen. Antibébit már szedd nagy gond nem lehet. Ezek után kibeszélték kit, hogyan mikor sz.ptak le, és hogy mi volt még. Szemrebbenés nélkül viháncolva egy vonaton.

Elsőnek a szüleiket kellene nevelni, 15 évesnek fogamzásgátló? Jó kis szülők

2017. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Húúúú te... Szemtanúja voltam:


14-15 éves kislánynak kínáltak kristályt, azzal a feltétellel hogy megvakarja a torkát a deklivens nemes testrészével. Konkrétan a kiscsaj húzta ki a faszit a szórakozóhelyről hogy akkor siessenek mert KATTOG!!!!


Vannak ilyenek... Én is szeretek hangosan énekelni meg röhögcsélni ha részeg vagyok, de balhézni sosem balhéznék, AKÁRMENNYIT iszok. Hányom a társadalomtól, de ez van. Sorfal, sortűz. Szerintem jó megoldás lenne.

2017. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Valószínű mert nincs ott vele a szülő, gondolom mikor haza slisszol az éjszaka leple alatt akkor lapos kusszásba teszi, pofáját befogva.

Ez pont olyan mint mikor egyetemre jár valaki és kollégiumba vagy albérletbe lakik, aztán megy a duhajkodás az utcán az éjszakába, meg a lakásba. Hívd ki a rendőröket, mást nem tudsz tenni.

2017. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
83%

Oszt most a szülő mit csináljon vele?

Tény hogy zavaró dolog ez, én is utálom, de nem lehet mindenért a szülő a hibás.

2017. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a szülőnek fogalma sincs róla mit csinál a gyereke, hiszen nincs ott.


Hogy egy régi tanárom idézzem: Olyan jó lenne, ha itt lennének a szüleitek, hogy lássák, milyenek vagytok, amikor nincsenek itt.

2017. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

* A falszomszédom panelban most per pillanat egy tucat arab egyetemista. Benem áll a pofájuk, sokszor még éjszaka 2-kor is azt hallgatom, mintha tevékkel kereskednének és alkudoznának, órákon át xD

Ha lemennek a ház elé az utcára dettó ugyanez megy, 1 hete 10-en álltak kört benem állt a szájuk, az egész parkoló visszhangzott. Már-meg meghülyül az ember !

2017. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Atomot nekik
2018. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!