Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen pletykák keringnek/keri...

Milyen pletykák keringnek/keringtek rólad?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Leginkább mindig mindent jobban tudnak rólunk. Mindenkivel összetesznek, már sokszor voltam terhes is, de állítólag már lagzi is volt... Mikor mi. Már elértem arra a szintre, hogy nem érdekel.
2017. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azok hogy: fiú vagyok, leszbi vagyok, intim piercingem van és tetkóm ( nem tudom honnan szedték), szerelmes vagyok egy tanárnőmbe, titokban a szüleim úgy élnek,mint valami királyi család ( ezt sem tudom honnan szedték)

Az igazság: csak annyi,hogy sportosan öltözködöm, a fiúkhoz vonzódom és egy totál átlagos középosztálybeli családban élek. Mondjuk igaz,hogy tetszenek a tetkók, de a szüleim nem engedik.

Még annyi, hogy akkor amikor a tanárnős dolog keringett, akkor volt pasim akibe bele voltam bolondulva.

2017. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját nememet szeretem (pedig akkor már volt ellenkező nemű párom).

Utálok mindenkit és furcsa vagyok (introvertált vagyok nagyon).

Szűz vagyok (21 évesen vesztettem el, hú de nagy szégyen, óh :D idióta barom volt, aki terjesztette), mondjuk ennek nem volt értelme és nem sült el úgy, ahogy szerette volna az illető.


Volt még pár, most nem jut eszembe.

De hála annak a rosszakarónak, egészen egyetemig elkísértek ezek a pletykák. Ráadásul úgy csinálta, hogy mindig előnyt kovácsoljon abból, hogy másokat besároz (szinte minden "barátjával", haverjával ezt tette).

És most ő vidáman éldegél, miközben nekem azért eszembe jutnak ezek a genyóságok elég gyakran.

2017. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 2


Hát ez nem is olyan ritka akkor ezek szerint...:/

2017. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kiatalálta egy csaj hogy szexeltem a pasijával meg 3 barátjával egyszerre azért mert rám köszönt. Persze hogy rámköszönt a báttyám legjobb haverja. A csaj iszonyatosan féltékeny volt. Még egy pár lányról terjesztgette ezt.


Egyszer meg kitalálták hogy drogos vagyok és elvonón is voltam, mert egyszer a 25 évem alatt látott a szomszéd részegen.

2017. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a kedencem amikor pasim volt de az osztályfőnököm állította, hogy egy ku*va vagyok és végig ment rajtam vagy két osztály. Ebből annyi volt igaz, hogy haveri szinten voltam 3 fiúval a többit nem is ismertem. De a vicc poénja csak ezután jött. Nem sokkal utána a koliban meg azt terjesztették, hogy leszbikus vagyok és a szobatársammal csinálom. Külön-külön is vicces lett volna de így nem egymás után nagyon nevettem. XD 22/L
2017. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!